reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Dziewczyny,
Dostałam resztę wyników
7dpt blastocysty
betaHCG 1.24
estradiol 200
progesteron 18
Chyba wszystkiego za mało tzn tego estradiolu i progesteronu, co?
 
Ja hak pójdzie wszystko dobrze to pojadę zobaczyć moja kropeczke na początku miesiąca :)
A powiedz mi jak to się dzieje ze dziewczynom nieraz beta rośnie a na wizycie okazuje się że pusto i nie ma serduszka? :(

Nikt nie wie jak to się dzieje... Po tym wszystkim co przechodzimy stres jest zawsze, ja do tej pory z niepokojem patrzę w majtki i stresuje się przed każdą wizytą. Jak nie czuję przez choćby jeden dzień ruchów to są łzy. Natomiast nie mamy wpływu na to co się dzieje a nasze dzieci odczuwają nasze emocje, więc mimo wszystko musimy im przekazywać nasza radość :)
 
Ja myślę że za mało. Szczególnie progesteronu. Ale ekspertem nie jestem. Wiem że ja miałam coś koło 80
Kochana Śliweczko, nie straszymy koleżanek i nie porównujemy wyników nie mając podanych jednostek.
Twoje 80 (zakładam, że nmol/l) to ok 25,12 ng/ml.
Jeśli chodzi o sztuczny cykl to dla niektórych lekarzy wynik 12-15ng/ml jest ok.
@AnkaSzklanka musisz koniecznie powtórzyć wynik. Nie jest to wynik <0,01 więc myślę, że coś jakby chciało się dziać ale nie wiadomo czy się rozkręci, czy nie. Może to późna implantacja, a może zarodek tylko sie "otarł "o endometrium i dał śladową betę. Czekamy jeszcze na druga weryfikację i leków nie odstawiaj :*
 
Kochana Śliweczko, nie straszymy koleżanek i nie porównujemy wyników nie mając podanych jednostek.
Twoje 80 (zakładam, że nmol/l) to ok 25,12 ng/ml.
Jeśli chodzi o sztuczny cykl to dla niektórych lekarzy wynik 12-15ng/ml jest ok.
@AnkaSzklanka musisz koniecznie powtórzyć wynik. Nie jest to wynik <0,01 więc myślę, że coś jakby chciało się dziać ale nie wiadomo czy się rozkręci, czy nie. Może to późna implantacja, a może zarodek tylko sie "otarł "o endometrium i dał śladową betę. Czekamy jeszcze na druga weryfikację i leków nie odstawiaj :*
Dziękuję za słowa wsparcia .
Mój progesteron to rzeczywiście ng/ml. Ten estradiol też jakiś taki niski...
Wysłałam info do mojego doktora.
Czuję jednak, że się nie udało.. spać nie mogę... ech, trzeba będzie tylko głowę czymś zająć!!
 
reklama
Do góry