reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trafisz w swój dzień jak każda z nas! Musimy być cierpliwe!! Szybkiego dojścia do siebie!
Wiem ze Ci ciężko ale wszystkie to wiemy - w naturze połowa zapłodnień albo zerowe bety, a potem jeszcze poronienia, nawet invitro tego nie przeskoczy. My to odczuwamy bardziej bo monitorujemy każdy dzień i do tego jest to ogromne obciążenie psychiczne i finansowe.
Trzymam kciuki ze po nowym roku to już będzie ten Twój dzien!!
Trzymaj się kochana!!!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Beatka rozrabiako - pewnie dziwciaki się tam bawiły w brzuchol i w jakieś naczynie mamusce płynęły. Rozrabiaki!!! Czas na pierwsza poważna rozmowę. Dużo zdrówka!!! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Z tymi rozmowami wychowawczymi to ja prawie codziennie tłumaczę dzidzi, że już 23 godzina, tata śpi i mama by też chciała, głaszczę brzuszek - i nic nie działa - trening carate kid trwa w najlepsze co najmniej do północy! Nie narzekam leżę sobie i wyobrażam co to będzie jak mała będzie po drugiej stronie brzuszka :)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Wczorajszy dzień jakoś przeżyłam, choc były momenty trudne psychicznie. Wieczorem miałam załamke. Wszystko zaczęłam widzieć w czarnych kolorach.i to całe moje życie do d... Widziałam już siebie na bloku. Na szczęście zrobili mi usg i lekarz nie widział powodu, by mnie zatrzymać na noc i mówił, że nie ma potrzeby interwencji chirurgicznej. Jednakże wbił mi w samo serce sztylet. Nadal nie mogę się otrząsnąć. Nie wiem, nie widział mojej dokumentacji? Pyta mi się, czy rozmawiałam z prowadząca lekarka o antykoncepcji.... Ja mu na to, że mamy mrozaczka i wracamy po niego na początku przyszlego roku.... A ten nadal swoje ciągnie... zabezpiecza się pani....? Miałam zacisniete gardło i już mu nic nie odpowiedziałam.... Choć pewnie powinnam... Dupek, myślał że przyszłam usunąć zdrowa ciążę :(
Dziś mam jeszcze wziąć te tabletki ale już w domu i za 3 tygodnie do kontroli na usg. Chyba też zrobię betę jak przestanę krwawic.

Biedroneczko gratuluję. :)
Gratuluję też bliźniaczej ciąży dziewczynie, która miała podany jeden zarodek a tu niespodzianka i są dwa bobadki. :)Przepraszam nie pamiętam nicka.

Miłej soboty dziewczyny! :)
 
Cześć, kochane, za mną trudna noc, dostałam krwawienia, które przerodziło się w okres, także nasze marzenie się skończyło...
Mimo wszystko cieszę się, że w ogóle coś się zadziało. Do tej pory nigdy nie miałam pozytywnej bety. Nie jest łatwo, ale będziemy walczyć dalej. Nie poddajemy się!
 
Bardzo dziękuja biedrona z mała biedroneczka za miłe słowa. Ściskam was moja wielka invitro rodzinko!!! [emoji7][emoji221][emoji7][emoji221][emoji7][emoji221][emoji7][emoji255][emoji2][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Kochana co za cudowną wiadomość ❤❤❤ teraz trzymam ✊✊✊za cudnie bijące serduszko bądź dwa haha ❤❤❤ ściskam Cię Biedroneczko83 Ty nasza
 
Cześć dziewczyny,

Wczorajszy dzień jakoś przeżyłam, choc były momenty trudne psychicznie. Wieczorem miałam załamke. Wszystko zaczęłam widzieć w czarnych kolorach.i to całe moje życie do d... Widziałam już siebie na bloku. Na szczęście zrobili mi usg i lekarz nie widział powodu, by mnie zatrzymać na noc i mówił, że nie ma potrzeby interwencji chirurgicznej. Jednakże wbił mi w samo serce sztylet. Nadal nie mogę się otrząsnąć. Nie wiem, nie widział mojej dokumentacji? Pyta mi się, czy rozmawiałam z prowadząca lekarka o antykoncepcji.... Ja mu na to, że mamy mrozaczka i wracamy po niego na początku przyszlego roku.... A ten nadal swoje ciągnie... zabezpiecza się pani....? Miałam zacisniete gardło i już mu nic nie odpowiedziałam.... Choć pewnie powinnam... Dupek, myślał że przyszłam usunąć zdrowa ciążę :(
Dziś mam jeszcze wziąć te tabletki ale już w domu i za 3 tygodnie do kontroli na usg. Chyba też zrobię betę jak przestanę krwawic.

Biedroneczko gratuluję. :)
Gratuluję też bliźniaczej ciąży dziewczynie, która miała podany jeden zarodek a tu niespodzianka i są dwa bobadki. :)Przepraszam nie pamiętam nicka.

Miłej soboty dziewczyny! :)

Straszne że jeszcze tak cię traktują... Eh, w najbardziej bezbronnym momencie tak kogoś potraktować. Dobrze, że możesz być w domu i mieć wsparcie od bliskich.

Dzwonili z kliniki. Jadę po naszego bąbelka :) o 11 transfer :)

Gratulacje!!! ✊✊✊ za owocny przelot do bazy, niech Kropek zostanie z tobą przez kolejne 8.5 miesiąca :)

Cześć, kochane, za mną trudna noc, dostałam krwawienia, które przerodziło się w okres, także nasze marzenie się skończyło...
Mimo wszystko cieszę się, że w ogóle coś się zadziało. Do tej pory nigdy nie miałam pozytywnej bety. Nie jest łatwo, ale będziemy walczyć dalej. Nie poddajemy się!

Jesteś pewna, że to okres? Ostatnia beta była ładna wysoka. Dużo dziewczyn na początku miało takie krwawienia i jest ok. Może podjedź na izbę przyjęć na usg.
Ściskam cię mocno!!!
 
reklama
Cześć, kochane, za mną trudna noc, dostałam krwawienia, które przerodziło się w okres, także nasze marzenie się skończyło...
Mimo wszystko cieszę się, że w ogóle coś się zadziało. Do tej pory nigdy nie miałam pozytywnej bety. Nie jest łatwo, ale będziemy walczyć dalej. Nie poddajemy się!
O nie! Bardzo bardzo mi przykro :( Byłaś na usg?
 
Do góry