reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny z Białegostoku
Chodzi dokładnie o nadzerke ? Gdzie zrobię kolposkopie ? Czy coś polecicie bo widze,ze z novum to graniczy z cudem czy odpiszą
 
reklama
A ja 23dpt widzialam tylko pecherzyk a lekarz mowil ze na ten etap tyle wystarcza.
Wiele tez zależy od sprzetu. Ten lepszej jakosci zawsze wiecej pokaze.
Wiesz Kurciu, zastanawiam się tylko, czy przy tak wysokiej becie, jeśli nie będzie nic widać, czy to oznacza, ze już po frytkach... Najbardziej się chyba boję tego, że pójdę i znów nic nie będę wiedziała :)
 
Olcia w novum mimo że niedojrzałe to dojrzewają w inkubatorze miałam takie dwie i się ładnie zapłodniły ale u mnie mrożenie w 3 dobie więc nie wiem czy dotrawłyby do blastki.
Bo ja już sama nie wiem co i mnie było nie tak :( kurde siedzę tylko i wałkuje sama cały czas to wszytsko , a pytam ponieważ na 11 pobranych komórek , 10 nadawało się do zapłodnienia , zapłodnionych zostało 6 ,a przetrwało 5... A teraz zauważyłam że estradiol na te 11 komórek wynosił tylko 500... Gdzie na jedną dojrzała komórkę jest 300... I sama się zastanawiam w czym tak naprawdę tkwi problem...
 
reklama
Bo ja już sama nie wiem co i mnie było nie tak :( kurde siedzę tylko i wałkuje sama cały czas to wszytsko , a pytam ponieważ na 11 pobranych komórek , 10 nadawało się do zapłodnienia , zapłodnionych zostało 6 ,a przetrwało 5... A teraz zauważyłam że estradiol na te 11 komórek wynosił tylko 500... Gdzie na jedną dojrzała komórkę jest 300... I sama się zastanawiam w czym tak naprawdę tkwi problem...
Olcia przypomnij mi proszę ile miałaś stymulacji? Ty jesteś z macierzyństwa? Daleko masz do warszawy?
 
Do góry