reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Obawiam się, że moje zarodki są wadliwe że względu na mój wiek 42 lata. Mam jeszcze mrozaczka. Mam nadzieję, że będziemy mogli po niego pojechać w styczniu.
Witaj w klubie, jestesmy w tym samym wieku ;)
Pewnie, że wiek ma znaczenie, ale zawsze może się trafić słaby zarodek. Ja na razie nie tracę wiary, ze trafię na TEN właściwy, który ze mną już zostanie. Oby to był kropek, który się u mnie teraz zadomowił.
My też mamy jeszcze mrozaki - 3 blastki.
 
reklama
Dziewczynki, ja już po usg.
GIRLS POWER! - będzie Córeczka ❤️❤️❤️
Maleństwo waży 267 gram, wg usg to 18t6d, wg daty transferu dzisiaj jest 19t0d.
Maleństwo było ułożone poprzecznie, więc nie było widać buźki, pani doktor miała też problem ze sprawdzenie serduszka (raz się pojawiała biała plamka raz jej nie było) więc dostałam zalecenie echa serca. Może to być od złego ułożenia dziecka lub coś faktycznie jest, więc trzeba sprawdzić. Ja oczywiście już się martwię...
Gratuluję córeczki:) Plamką tzw zwapnieniem na serduszku nie ma co się za bardzo przejmować to z reguły nie jest wadą.
 
Ja się leczę w Katowicach w małej klinice , miałam do tej pory jedną stylamacje , krótki ptrotoko uzyskanych 11 komórek, ja mieszkałam na poludniu , do granicy ze Słowacja mam nie całe 30 km ... Wiec do Warszawy mam w uj... Drogi...

Ola, a moze na Czechy uderz skoro masz tak blisko do granicy, tam jest przeciez duzo dobrych klinik na wysokim poziomie.
 
Wiesz Kurciu, zastanawiam się tylko, czy przy tak wysokiej becie, jeśli nie będzie nic widać, czy to oznacza, ze już po frytkach... Najbardziej się chyba boję tego, że pójdę i znów nic nie będę wiedziała :)

Surykatko wszystkie kciuki na pokladzie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie swiruj tyko ladnie idz na wizyte, o ktorej masz? Najlepiej zapytaj lekarza przed usg co spodziewa sie zobaczyc w tym dniu bo on zna swoj sprzet i bezziesz miala czarno na bialym. [emoji173]️
 
Ola, a moze na Czechy uderz skoro masz tak blisko do granicy, tam jest przeciez duzo dobrych klinik na wysokim poziomie.
Cały czas również nad tym się zastanawiam tylko boję się że kosztu będą większe bo nie będę mieć już refundacji na leki do stymulacji... A na to mnie po prostu nie stać... :(
 
@Śliwka12345 bylas dzis na becie?
@Baylee Ty jutro dopiero? Jak sie trzymasz?
Ja dopiero w pon mam swoją weryfikacje,ale czym bliżej tym wiecej niepokoju o wynik...
Ostatnio smutnawo u Nas na forum i potrzeba Nam dziopki wiecej radosnych wiesci.
Za bety✊za nasze dzieci✊za radosc✊za miłość✊za nadzieję✊za piekny 2019rok✊
Ja betę zdecydowalam się zrobic dzisiaj po południu Jak ma wyjść to już wyjdzie Niestety przez ten test sikany nie mam wiary ze wyjdzie pozytywny:(
 
reklama
Dziewczynki, ja już po usg.
GIRLS POWER! - będzie Córeczka ❤️❤️❤️
Maleństwo waży 267 gram, wg usg to 18t6d, wg daty transferu dzisiaj jest 19t0d.
Maleństwo było ułożone poprzecznie, więc nie było widać buźki, pani doktor miała też problem ze sprawdzenie serduszka (raz się pojawiała biała plamka raz jej nie było) więc dostałam zalecenie echa serca. Może to być od złego ułożenia dziecka lub coś faktycznie jest, więc trzeba sprawdzić. Ja oczywiście już się martwię...
Gratuluję córeczki! Na echo serca się kompletnie nie znam,ale wierzę,że jest tak jak motylek mówi - wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Dużo zdrówka dla Ciebie i tej maleńkiej istotki. :*
 
Do góry