reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Już podaję. Faktycznie, w ten sposób jest bardziej klarowne
13dpt - 40
15dpt - 44
18 dpt - 122
20 dpt - 232
22 dpt - 378
25 dpt - 585
27 dpt -722
Mi lekarka powiedziała, że ok. 25 dpt powinna być wartość min. 1000 i już powinien być widoczny pęcherzyk. Najlepiej pewnie będzie, jak pójdziesz na USG. Konsultowałaś się ze swoją? Jaki jest jej plan?
 
reklama
Wydaje mi się, ze niedojrzałych się nie zapładnia (widać to pod mikroskopem, czy są dojrzałe, czy nie). A przypuszczam, ze się.nie zapładnia z tego powodu, ze nie ma szans na rozwój.
Kwestia może być nie niedojrzałości, tylko ich kiepsiej jakości np.

Dziewczyny, ja wstałam i swiruję. Nie wiem, czego się dziś spodziewać. Wg OM to 5 tydz 4 dzień. 21 dpt. Chyba większosć widzi o tej porze sam pęcherzyk, nie? Ale oecherzyk widziałam już tydzień temu, chyba powinnam się spodziewać zarodka z ciałkiem żoltym, co? Ale.przy takiej wywalistej becie, zeby serduszka nie było?
Trzęsę się jak osika.
@sssurykatka mam nadzieję, że znów szczęka ci opadnie, jak przy ostatniej becie, i zobaczysz dwa pęcherzyki, a może już piękne zarodeczki. Nie będę ci mówic, żebyś się nie stresowała, sama umarłam na zawał już kilka razy ostatnio, ale wierzę, że będzie dobrze :) Masz piękną, ciążową betę i tak być po prostu musi!
O której wizyta?
 
Olcia przypomnij mi proszę ile miałaś stymulacji? Ty jesteś z macierzyństwa? Daleko masz do warszawy?
Ja się leczę w Katowicach w małej klinice , miałam do tej pory jedną stylamacje , krótki ptrotoko uzyskanych 11 komórek, ja mieszkałam na poludniu , do granicy ze Słowacja mam nie całe 30 km ... Wiec do Warszawy mam w uj... Drogi...
 
Wydaje mi się, ze niedojrzałych się nie zapładnia (widać to pod mikroskopem, czy są dojrzałe, czy nie). A przypuszczam, ze się.nie zapładnia z tego powodu, ze nie ma szans na rozwój.
Kwestia może być nie niedojrzałości, tylko ich kiepsiej jakości np.

Dziewczyny, ja wstałam i swiruję. Nie wiem, czego się dziś spodziewać. Wg OM to 5 tydz 4 dzień. 21 dpt. Chyba większosć widzi o tej porze sam pęcherzyk, nie? Ale oecherzyk widziałam już tydzień temu, chyba powinnam się spodziewać zarodka z ciałkiem żoltym, co? Ale.przy takiej wywalistej becie, zeby serduszka nie było?
Trzęsę się jak osika.
21 dpt zobaczyłam pęcherzyk ciążowy wraz z pęcherzykiem żółtkowym. Jak pisze mamaginekolog dosłownie dwa dni po pojawieniu się pęcherzyka żółtkowego pojawia się serduszko. 28 dpt na USG serduszko biło już dosyć szybko:)
Powodzenia, trzymam kciuki za piękne widoki.
 
Dziewczynki, ja już po usg.
GIRLS POWER! - będzie Córeczka ❤️❤️❤️
Maleństwo waży 267 gram, wg usg to 18t6d, wg daty transferu dzisiaj jest 19t0d.
Maleństwo było ułożone poprzecznie, więc nie było widać buźki, pani doktor miała też problem ze sprawdzenie serduszka (raz się pojawiała biała plamka raz jej nie było) więc dostałam zalecenie echa serca. Może to być od złego ułożenia dziecka lub coś faktycznie jest, więc trzeba sprawdzić. Ja oczywiście już się martwię...
 
reklama
;). Jutro będzie ile dni po transferze?
Pisałaś ale nie mogę znalezc
@Śliwka12345 bylas dzis na becie?
@Baylee Ty jutro dopiero? Jak sie trzymasz?
Ja dopiero w pon mam swoją weryfikacje,ale czym bliżej tym wiecej niepokoju o wynik...
Ostatnio smutnawo u Nas na forum i potrzeba Nam dziopki wiecej radosnych wiesci.
Za bety✊za nasze dzieci✊za radosc✊za miłość✊za nadzieję✊za piekny 2019rok✊
 
Do góry