reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to widzę ze podobnie u Ciebie z tym endometrium.
Ja 8 dnia stymulacji endo 7-najwieksze pecherzyki po 17mm
10 dnia stymulacji endo 6.2 -najwieksze pecherzyki po 22
Razem do pobrania doktor powiedziala ze bedzie okolo14-18.
Endo w dniu punkcji 8 więc gdyby nie ryzyko przestymulowania to transfer tez mógłby sie pewnie odbyć.
Pytalam dr ktora mi robila punkcje dlaczego to endo maleje ale nie dostalam wlasciwie odpowiedzi.
A Ty krótki czy długi protokol mialas? I jakie leki do stymulacji i jakie dawki?
Bete jeszcze robisz?
Tak, powtarzam jutro... strasznie się boję.
Miałam krótki protokół, brałam najpierw Gonal 225, potem Menopur 225.
A czemu nie podchodzisz w grudniu, tylko w styczniu dopiero?
 
Ja po , t dwóch blastek zrobilam bete w 9dpt. I wynik byl ponad 200 . Na you tube wloncz sobie kalendarz ciazy tydzien po tygodniu i dowiesz sie .
 
Tak, powtarzam jutro... strasznie się boję.
Miałam krótki protokół, brałam najpierw Gonal 225, potem Menopur 225.
A czemu nie podchodzisz w grudniu, tylko w styczniu dopiero?
To trzymam kciuki za jutro.Strach nam w naszych staraniach ciągle towarzyszy i wszystkie tu tego doswiadczamy, ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.
Ja mieszkam w Anglii i ostatnie dwa miesiace spedzilam w Polsce na dłuższy pobyt teraz przed swietami juz sobie nie moglam pozwolic[emoji6]
 
Cały czas plamie. Codziennie jednorazowo czerwona krwią. Jestem trochę tym podlamana. Lezalam 2 dni myślałam, że pomoże ale nic tam.
Z nhs nic na razie ale idę dziś (zamiast jutro) do mojej polskiej lekarki i zobaczymy co ona powie...
A Ty pewnie powiedz im o objawach, że masz cały czas ochotę na słodkie i jeszcze o siostrę... Może się zlituja :)

Ja miałam już kilka razy takie jazdy z pobraniem krwi tutaj, że masakra. Długo by opowiadać haha
Współczuję Ci tych plamien. Stres musi być mega. Mnie tylko coś zakluje to już panika, a co dopiero jakbym znów krew zobaczyła. Trzymam kciuki, żeby szybko minęło i żebyś wreszcie odetchnela.
 
To ja w takim razie jestem babcią w ciąży bo mam 44 lata. Ale jestem typem wojownika i walczę do końca. Gdyby nie moja walka to teraz nie oczekiwałabym bliźniąt. Najważniejsze to wytrwać do końca i szczęśliwie powitać kochane ❤❤ na świecie. Warto walczyć do końca.
Pewnie że warto walczyć! Piszę o sobie starsza nieco z przekory, choć widać po moim organiźmie że ta ciąża jest bardzoej męcząca niż 10 lat temu. No nic byle do porodu.
 
Współczuję Ci tych plamien. Stres musi być mega. Mnie tylko coś zakluje to już panika, a co dopiero jakbym znów krew zobaczyła. Trzymam kciuki, żeby szybko minęło i żebyś wreszcie odetchnela.
Dziękuję kochana. Wygląda na to, że cała ciąże mogę krwawic z tego polipa cholernego. Nikomu nie życzę. Jestem jednym strzepkiem nerwów.
 
Sol daj znać jak będziesz po wizycie.
Melduję się po wizycie dziewczynki. Kurcze jaka ta babka jest super!

Więc tak, ta krew jest najprawdopodobniej od tego polipa. Nikomu nie życzę tego stresu na prawdę! A u mnie może plamic cała ciąże więc muszę się przyzwyczaić bo inaczej dostanę zawału.

Poza tym wszystko ok. Dzdzius waży już 120g i wygląda na to, że wszystko jest ok. Tak się cieszę bo w końcu ktoś mi zrobił porządne badanie!

No i będzie chłopczyk!!! [emoji176]
 
reklama
A teraz zagadka dziewczyny . Co to jest?
1541953243106.jpg
 

Załączniki

  • 1541953243106.jpg
    1541953243106.jpg
    715,6 KB · Wyświetleń: 573
Do góry