reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Melduję się po wizycie dziewczynki. Kurcze jaka ta babka jest super!

Więc tak, ta krew jest najprawdopodobniej od tego polipa. Nikomu nie życzę tego stresu na prawdę! A u mnie może plamic cała ciąże więc muszę się przyzwyczaić bo inaczej dostanę zawału.

Poza tym wszystko ok. Dzdzius waży już 120g i wygląda na to, że wszystko jest ok. Tak się cieszę bo w końcu ktoś mi zrobił porządne badanie!

No i będzie chłopczyk!!! [emoji176]
Uf dobrze że to od tego polipa i masz potwierdzenie od dwóch lekarzy. Gratuluję chłopca bo masz juz córeczkę:)
 
reklama
Uf dobrze że to od tego polipa i masz potwierdzenie od dwóch lekarzy. Gratuluję chłopca bo masz juz córeczkę:)
Dziękuję, było mi na prawdę obojętne bo mam siostrę z którą mam cudowne relacje ale mój mąż jest w niebo wzięty!
Jeju byle do przodu!
Dziękuje Ci motylku!
 
Czy to małe solątko?
Maluszek jest tutaj [emoji173]
1541954781290.jpg
 

Załączniki

  • 1541954781290.jpg
    1541954781290.jpg
    483,7 KB · Wyświetleń: 476
To trzymam kciuki za jutro.Strach nam w naszych staraniach ciągle towarzyszy i wszystkie tu tego doswiadczamy, ale trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.
Ja mieszkam w Anglii i ostatnie dwa miesiace spedzilam w Polsce na dłuższy pobyt teraz przed swietami juz sobie nie moglam pozwolic[emoji6]
Ach, rozumiem. Nowy rok, będą nowe siły i nowa energia :)
 
Dziękuję, było mi na prawdę obojętne bo mam siostrę z którą mam cudowne relacje ale mój mąż jest w niebo wzięty!
Jeju byle do przodu!
Dziękuje Ci motylku!
Ja myślę że fajnie mieć parkę, ciesz się. Ja tym razem liczę na córkę. Choć wiadomo że najważniejsze aby dziecko zdrowe było a płeć to może jest ważna przy okazji np. narodzin 5 syna czy 5 córki:)
 
reklama
Do góry