reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie zawsze wychodzi tak jak bysmy chcialy, w naszym przypadku ciagle pod górkę... ale trochę sie zawiodlam bo przy pierwszej probie w uk mialam 8 ladnych 3niowych zarodkow a pozniej tylko 1 ladna blastka z tego zostala. I dlatego sie zdecydowalam na dobra klinike z dobrym laboratorium. Byly plany ze bedzie ich wiecej i dr zaproponowala embrioskop i mieli trzymac do 5 doby żeby zobaczyc jak sie rozwijają ale ze wkoncu zostaly tylko 3 to juz nie trzymali do blastk.
Ja tez juz sie balam ze zostane z niczym.
Na razie odłożyłam transfer na styczeń i musze wierzyc że chociaz jeden z nich zostanie ze mną.
U Ciebie tez widzę że raz obawy ze beta za wysoko, teraz krwiak... Ciągłe obawy....
Życzę żeby sie juz wszystko uspokoilo i tylko dobrze układało [emoji4]
I dziekuje za odp
Będę trzymac kciuki. To zawsze 3 szanse!
 
reklama
Witam
Bardzo dawno mnie tu nie było choć czasami podczytuje z doskoku i bardzo się cieszę że parę znajomych mi nicków jest już szczesliwymi mamusiami lub w ciąży, a za resztę trzymam kciuki dżoasia kciuki nieustające.

Mam do oddania jakby któraś potrzebowała
Fragmin 5000 j.m - 7 zastrzyków przeciwzakrzepowy
dostawałam w Gyn centrum
Encorton 10 mg - całe opakowanie plus drugie prawie całe
 
Ostatnia edycja:
@Mieciu85 Wiesz moje amh jest bliskie zeru wiec pewnie dlatego nie ma rewelacyjnych rezultatów może na kuzynkę zadziała lepiej . Czytałam na innym forum ze dziewczyna z amh 0.01 po mezo zaszła w naturalna ciąże ,Także widzisz organizm organizmowi nie równy .
Co do kliniki to chyba wrócę do invimedu , maja pakiet z gwarancja 3 zarodków . Nie wiem czy ro dobra opcja ale aż tak nie zagłębiam się jeszcze w temat bo chce trochę od tego odpocząć .
Bedziemy jechac na jednym wozku. Po nowym roku jak nie uda sie z ostatnim mrozakiem tez kd wybieram i o invomedzie czytalam. Bralabys opcje z mrozonych jakeczek czy swiezych? Moje amh przed ostatnia stymulacja 0.29
 
Witam
Bardzo dawno mnie tu nie było choć czasami podczytuje z doskoku i bardzo się cieszę że parę znajomych mi nicków jest już szczesliwymi mamusiami lub w ciąży, a za resztę trzymam kciuki dżoasia kciuki nieustające.

Mam do oddania jakby któraś potrzebowała
Fragmin 5000 j.m - 7 zastrzyków przeciwzakrzepowy
dostawałam w Gyn centrum
Encorton 10 mg - całe opakowanie plus drugie prawie całe
Kochana dziękuję :) :*
A co u Ciebie? Jak się czujesz?? :)
@edloteh się pewnie połakomi na encorton ;)
 
reklama
Cieszę się ze nie będę sama z tym wszystkim . Nie wiem ... chyba xe świeżych lepiej ale wtedy trzeba zsynchronizować cykl dawczyni z naszym i nie wiem czy nie szybciej będzie wziac mrożonych . Chce zobaczyć co mi powiedzą . A Ty jakie myślałaś wziac ?
 
Do góry