reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Katka11 zapytaj koniecznie. Serio mi 2 razy mowili ze ona nie bedzie konsultowac juz a ty mowisz, ze dzisiaj idziesz do niej. No jak tak mozna ludzi w ch... robic.[/QUOTE]
Sama jestem ciekawa myślałam że ze względu że sobota to mały skład i dlatego też ona. G. pytałam czy tak z dnia na dzień do niego, to twierdził, że on praktycznie jest codziennie, a że muszę w sobotę to niby było trochę obojętne
 
reklama
Dziewczyny jak czytam o ciechocinku to mam straszne nerwy. Zeby sue nie okazalo tak ze otworza jeszcze 2 kliniki a nie bedzie komu. Dobrze ze nie bylo takich jaj jak ja tam bylam. Ja wizyty wszystkie mialam u dr G poza tymi gfy byl na urlopie. On robil mi dwie punkcje, 3 transfert, jeden dr M. Ale jak czytam to to az sie wierzyc nie chce ze tam taki bajzel maja.
 
U mnie tez tak bylo, ze wizyty w trakcie stymulacji byly u roznych lekarzy, w zaleznosci od tego kto mial dyzur. Ale mi to wogole nie przeszkadzalo, bo stymulacje rozpisywal lekarz prowadzacy (w moim wypadku szef), a reszta nie mogla nic zmieniac bez konsultacji z nim. No i kazdy lekarz byl to wizyty przygotowany, mial w aktach w kompie moja historie i nie zadawali tych samych pytan, jesli juz to zeby sie tylko upewnic. Moja klinika byla otwarta o 8h do 21h 7 dni w tygodniu, a wizyty mialam o przeroznych godiznach wiex niemozliwe byloby zeby prowadzil mnie jeden lekarz. Punkcje mialam w niedz i robila ja lekarka, ktorej nie znalam, ale transfer robil moj prowadzacy. Ani przez chwile nie mialam wrazenia, ze to jest zle zorganizowane.
 
reklama
Do góry