reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie dokończyłas jednego zdania :D "... ustalił termin transferu..." - naaaaaaa .... ???? :D
Jesu ja nie wiem kiedy @ przylezie ale męczy mnie od wczoraj jakieś przeziębinie, gardlo mega boli, jak jeszcze na początku cyklu intra dołożę to umrę :p Póki co leczę się gorącym piwem z sokiem z tarniny od teściowej (dobra z niej kobita, ze szczerego serca dała to może prędzej pomoże:p) A @ niech sie spóźni chociaż raz jak tego potrzebuję. Albo niech franca w ogóle nie przyjdzie, a co!
Ooooo dobra myśl, niech chociaż raz przez 9 miesięcy nie przyjdzie. :) Transfer mam w poniedziałek,jeszcze nie wiem o której - będą dzwonić w sobotę.
 
Nazbieralam doswiadczenia nie na wlasne zyczenie niestety, jesli to komus moze troche pomoc , to dlaczego mam sie nim nie dzielic?
Co do ery, przygotowujesz sie do niego jak do kryo transferu tylko bez transferu... zaczynasz z estradiolem , pod koniec dodajesz progesteron ktory ma otworzyc okno implantacyjne i pobierana jest probka do badania.
Jesli juz tyle transferow zakonczylo sie niczym to ja bym sie w inseminacje nie bawiła. Tylko szukala kliniki z mozliwosciami.Ale to oczywiscie wasza decyzja.
Intralipid ci w niczym nie zaszkodzi , tylko musisz znalezc kogos kto ci to poda. Z tym mialy dziewczyny zawsze problem.
Moja ginekolog podaje mi bez problemu place za podanie kroplowki 45€ i siedzę u nich 4-5 godz
 
@annemarie myslalam ze w tym czasie co bede czekac moze spróbuje z inseminacja o ile kasa chorych mi pokryje ... mam jeszcze paczke clomifen i utrogest mam zapas na kilka transferów intralipid mam wazny do kwietnia hmmm wkoncu potrzebna jedna komorka i jeden plemniczek
 
@annemarie myslalam ze w tym czasie co bede czekac moze spróbuje z inseminacja o ile kasa chorych mi pokryje ... mam jeszcze paczke clomifen i utrogest mam zapas na kilka transferów intralipid mam wazny do kwietnia hmmm wkoncu potrzebna jedna komorka i jeden plemniczek
Jak masz siedziec i myslec ;)to lepiej cos robic w tym czasie. Jak sa szanse to dzialaj:)
 
jak piszecie do niego to napiszcie cos waznego w tytule, on odpisuje najpierw te wazne maile ktore musi odpowiedziec bo jestesmy w czasie zabiegow. Mi tez dzisiaj odpisal.

No wlasnie co do moich lekow to napisal ze acard mozna brac ale nie jest pewny jaki cel podawania plaquenilu. Bede konsultowac w piatek przy transferze.
Ja mam ciśnienie na za miesiąc więc panie przodem a ja grzecznie czekam na odp :D
 
@adunnnia90 dzięki za odpowiedź, piękne te Twoje bliźniaki! Oprócz zamrożonego walczaka 4CC mam też 2 blastki w brzuchu, jak się na nie napatrzę, może się zarażę! ;)
To moje juz prawie 11 miesięczne blastki 4bc i 4cc trzymają mocno kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji173] [emoji173] kiedy beta? [emoji848]
 
reklama
@Dgd @Kurcia baaaardzo wielkie kciuki za Was :) czekam na wyniki razem z wami. Ja też na l4 tzn. Nie tak jak wy kobiety pracujące. Moi rodzice w tym roku w sanatorium więc ja wzięłam na swoje barki rodzinny obiad w święto na 19 osób :) mam dwóch starszych braci każdy po dwójce pięknych dzieciaków tylko my jak co roku bez dzieci :( będziemy rozpieszczac cudze... @Dgd wiem że już dużo masz za sobą ale proszę nie mogę czytać jak piszesz ze to ostatni raz tzn tego właśnie Ci serdecznie życzę oby z pozytywna beta ale mi zawsze pomagało mieć jakiś plan na przyszłość w razie w.... Twu Twu naprawdę uważam że będzie dobrze mam taka intuicję która średnio zawodzi i tego się trzymajmy. @Kurcia w ciebie też bardzo wierzę chciałabym żebyś pokazała że niska beta niczego nie przesadza. Chciałabym żeby się udało że względu na to że ja zawsze z niską beta wymieklam a teraz kochana pokażesz i dasz mi wiarę na przyszłość.
Dziękuję słońce za słowa otuchy. Obyś miała dobrą intuicję:) Wiesz, ja to już nie mam co robić stymulacji, bo prawie nic z nich nie wychodzi. Wiem, że zostają dla mnie KD, ale ciężko mi do tego przekonać samą siebie. Podczytuje co piszę annemarie i inne dziewczyny i próbuje na ten temat choć trochę myśleć. A Ty to coś czuję, że niezły huragan jesteś;) Twój mężuś za Tobą nadąża? Bo coś mi się zdaje, że to niełatwe;) Miłej strzelanki! Ja kiedyś strzelałam, ale tylko z wiatrówki do celu.
@dżoasia a Ty byś mogła tu jakiegoś psikusa nakołować i przeczekać z tą miesiączką przez 9 miesięcy:D
 
Do góry