reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.

Kurciu no to trzymamy dalej kciuki do srody, faktycznie wartosci nie sa wiekie ale przyrost przeciez w normie moze sie jakis pozny implantator kurczaczek trafil. Jestesmy tu z Toba[emoji173]️
 
Kochana,
Nie wiem czy powinnam pisać - mi lekarz przy 20/40 nie kazał się nastawiać, ale powiedział ze czasem z takich niskich wychodzi ciaza. Ja potem miałam jeszcze 70 i 200 ale po dostawieniu leków od razu okres dostałam ;(((
Według mnie dzwon do lekarza i ustalcie co dalej.
Trzymam kciuki ze u Ciebie będzie to czasem. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Buziakiiiiii
Cenię szczerość i sama widzę, że nie są to wartości wielkie. Nie wiem co to tylko ewentualnie gdyby się nie rozkręciło może oznaczać? Biochem? Jak się tak ślimaczy? Jeśli oczywiście nie jestem przypadkiem motylkowym jak napisała @sssurykatka i nie ruszy z kopyta :)

Ja Ci powiem tak: mysle ze się ruszy ta Twoja beta! Ja pierwsza weryfikacje robiłam 14dpt 2dniowego mrozaczka. I miałam 157! I tak sobie mysle ze jak bym zrobiła 7-9dpt tez pewnie miałabym podobne wartości do Twoich! Przyrost jest 100% a to przecież prawidłowo! Bądź dobrej myśli! ❤️❤️ A jeśli chodzi o skurcze to mi się do dziś zdarzają wtedy biorę sobie nospe. I przechodzi. Doktorek mowil ze moge brać w razie potrzeby
Ale ja miałam blastkę...

Kurcia, przyrost jest w normie, wiec ja caly czas uwazam, ze jest ok. Wg mojego lekarza bete powinno sie robic dopiero w 11 dpt., bo wtedy człowiek sie nie stresuje :p Nasz Motylek tez tak mial i jest bejbik w brzuszku.
Co do prog to chyba jest ok, ja mialam 12.87 w 16 dpt i moj lekarz powiedzial, ze jest ok, bo te sztuczne nie wychodza w krwi. Ja mialam 3x1 dupek, 3x1 luteina
Ok to progiem się nie martwię.

Kurciu no to trzymamy dalej kciuki do srody, faktycznie wartosci nie sa wiekie ale przyrost przeciez w normie moze sie jakis pozny implantator kurczaczek trafil. Jestesmy tu z Toba[emoji173]️
Dzięki. Wiem, że zawsze można na Was liczyć.
 
Kuzwa jaja jakoes on juz siebie Boga jakoegps robi przez swoje zachoaanie. Ppwiedz babie tej jego asystentce ze Ty masz juz bilet i wydalas kase wiec niech sie on troche ogarnie.. jakas zla ostatnio na niego jestem. Ppdczas.tramsferu ppwiedzial o spbie I am hero.... moj maz parsknal smiechem[emoji4]

Czy mowa tu o Lewym?
Już doczytałam,że o nim :)
 
@Kurcia to ja Ci opowiem moj przypadek. W styczniu mialam krio dwoch blastek, 4bb i 3ab, 14dpt beta 21,leki do odstawki, 3 dni pozniej trzydniowe krwawienie. Po tygodniu cos mnie tknelo i sobie siknelam na pasek. A tam nadal ciaza. Skacze robilam codziennie, codziennie kreska ciemniala. W koncu zadzwonilam do kliniki, zrobili mi jeszcze trzy bety i usg w 32dpt i zobaczyłam fasolke i serducho :) ta ciaze poronilam, ale tym sie nie sugeruj, bo u mnie inne problemy. W kazdym razie daj swojej fasolce szanse, bo przypadki sa naprawde różne, moze Cie jeszcze zaskoczy [emoji6]
 
@Never give up jak u Ciebie?Zaległości mam do BN ;)

@Agonia777 nie martw się ,po deszczu wyjdzie słońce.
Każda jest w innej sytuacji i ma inny przypadek ale znam to uczucie jak się ma ochotę wyć do księżyca z bezsilności i złości na cały świat !
U mnie wsród znajomych i rodziny zostałam sama bez dziecka i też mi z tym cholernie ciężko.
Co rusz to ktoś w ciąży albo rodzi.
Macie jeszcze jednego kropka to bardzo dużo!
u mnie każda stymulacja to tylko jeden kropek i beta 0..
Ściskam mocno i życzę powrotu do sił!
Daj sobie czas.
 
reklama
Do góry