reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.
Kurcia nie ma szalu, sama to widzisz, ale dalabym tej Becie szanse zeby ruszyla z kopyta, odczekaj ze 4 dni... daj jej troche czasu i pewno sie sytuacja wyklaruje.
Zadzwon do lekarza, moze bedzie widzial koniecznosc zwiekszenia prg. I tak Ci wyszedl wysoki, biorac pod uwage fakt ze ani Dupgaston ani Crinone nie wychoda we krwi.Troche nerwowki cie czeka, wierze w dobre zakonczenie❤️
 
reklama
Dzwonili
Wizyta bedzoe normalnie uffff bo już się gotowałam
Uffff. A już myślałam że będziesz potrzebować obstawy żeby ich tam roznieść ;)
Powodzenia [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Kurcia no szału nie ma. może to taki kurczakowy leniuszek się trafił[emoji3526] Prog mógłby być wyższy, no ale dupek nie wychodzi we krwi. Może skonsultuj z dr. Także czekamy dalej i mocno zaciskamy kciuki[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Biedroneczka83 No tak wyszło.... same biochemiczne i 1 puste jajo... damy o wiek nie pytają [emoji14] ale 38 [emoji6] tylko pssssss [emoji2958]
 
Kurcia nie ma szalu, sama to widzisz, ale dalabym tej Becie szanse zeby ruszyla z kopyta, odczekaj ze 4 dni... daj jej troche czasu i pewno sie sytuacja wyklaruje.
Zadzwon do lekarza, moze bedzie widzial koniecznosc zwiekszenia prg. I tak Ci wyszedl wysoki, biorac pod uwage fakt ze ani Dupgaston ani Crinone nie wychoda we krwi.Troche nerwowki cie czeka, wierze w dobre zakonczenie❤️

Uffff. A już myślałam że będziesz potrzebować obstawy żeby ich tam roznieść ;)
Powodzenia [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Kurcia no szału nie ma. może to taki kurczakowy leniuszek się trafił[emoji3526] Prog mógłby być wyższy, no ale dupek nie wychodzi we krwi. Może skonsultuj z dr. Także czekamy dalej i mocno zaciskamy kciuki[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Biedroneczka83 No tak wyszło.... same biochemiczne i 1 puste jajo... damy o wiek nie pytają [emoji14] ale 38 [emoji6] tylko pssssss [emoji2958]

No właśnie widzę, że wysoka to ona nie jest... Lekarz odpisał na betę i proga "ok"
Więc w środę powtórka i czekamy dalej...

Czy ja mogę dalej brać spasmolinę? Czy tylko do bety można było? Męczą mnie skurcze jak na @ nieraz dość silne... Relanium już odstawiłam ale myślę co ze spasmoliną... magnez też biorę.
 
Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.

Kochana,
Nie wiem czy powinnam pisać - mi lekarz przy 20/40 nie kazał się nastawiać, ale powiedział ze czasem z takich niskich wychodzi ciaza. Ja potem miałam jeszcze 70 i 200 ale po dostawieniu leków od razu okres dostałam ;(((
Według mnie dzwon do lekarza i ustalcie co dalej.
Trzymam kciuki ze u Ciebie będzie to czasem. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Buziakiiiiii
 
reklama
Uffff. A już myślałam że będziesz potrzebować obstawy żeby ich tam roznieść ;)
Powodzenia [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Kurcia no szału nie ma. może to taki kurczakowy leniuszek się trafił[emoji3526] Prog mógłby być wyższy, no ale dupek nie wychodzi we krwi. Może skonsultuj z dr. Także czekamy dalej i mocno zaciskamy kciuki[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
@Biedroneczka83 No tak wyszło.... same biochemiczne i 1 puste jajo... damy o wiek nie pytają [emoji14] ale 38 [emoji6] tylko pssssss [emoji2958]

Ale ja nie jestem dama tylko burakiem biedronkowym. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]
Ja jestem tez już z wyższego progu ale to moja wina bo ja długie lata liczyłam na cud.
Wiec masz jeszcze kochana czasu trochę jak ja. ;))
Rozumiem ze ze względów finansowych nie próbujecie często?
 
Do góry