reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.
Trochę leniwy ten Twój kurczaczek. W dalszym ciągu mocno trzymam kciuki. Oby sytuacja się szybko wyklarowała i beta ruszyła z kopyta:)
Spasmolina dalej możesz łykać.
 
chociaż tyle, może się trzeba przypomnieć Paniom, że czekasz? może niech mąż idzie i powie, że źle się czujesz a w ciąży jesteś i się o Ciebie martwi?
W końcu się dostałam do doktorka. Stwierdził, że tak może być, opukał mnie młoteczkiem i jest rzekomo ok ale pobrali mi 3 próbki krwi i czekam. Może to anemia. Zachowuję się chyba jak hipochondryczka. :(
 
@Never give up jak u Ciebie?Zaległości mam do BN ;)

@Agonia777 nie martw się ,po deszczu wyjdzie słońce.
Każda jest w innej sytuacji i ma inny przypadek ale znam to uczucie jak się ma ochotę wyć do księżyca z bezsilności i złości na cały świat !
U mnie wsród znajomych i rodziny zostałam sama bez dziecka i też mi z tym cholernie ciężko.
Co rusz to ktoś w ciąży albo rodzi.
Macie jeszcze jednego kropka to bardzo dużo!
u mnie każda stymulacja to tylko jeden kropek i beta 0..
Ściskam mocno i życzę powrotu do sił!
Daj sobie czas.
Tak ale mam nadzieję że to nie menopauza
 
reklama
Do góry