reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W poniedzialek mam histeroskopie boje sie tego i nie chcialabym czekac do nastepnego cyklu na transfer. Jak to jest z ta histeroskopia czy ktoras z was miala to robione? Jak sie po tym czulyscie? Boli to badanie?
 
Czekam na izbie przyjęć. Pielęgniara ma focha, bo nie mam skierowania. Ach ta służba zdrowia. Ciekawe co doktorek wymyśli.

Niech się pier*******!!!
Ja mam dziś zły dzień wiec ja na Twoim miejscu piękności nasze formułowe bym ja zabiła. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]trzymam ze szybciutko Ci pomogą.
 
A co u Ciebie? Ja jutro transfer mimo ze srymulacje przerwali bo jaka nie rosly.Jednak zrobily na zlosc i urosly.se same[emoji4]

hehehe oby takie jaja zawsze nam robiły jajniki ;)Ale udało się więc czyż można wiecęj chcieć?:)
Już po transferze zatem trzymam mocno kciuki!!!!

@Kurcia ale zabajone!! 4 zamrożone!!
Bosko !!
Trzymam kciuki za betę!!!!
Edit właśnie przeczytałam o becie.Jak dla mnie bomba bo miałam po transferach zero więc cieszyłabym się jak głupia!
Czekamy Kurcia i mam nadzieję,że to będzie szczęśliwa beta i tego Ci zyczę!

@dżoasia to czekamy razem :)

@annemarie niewiarygodne!!!!Po prostu szok kiedy to zleciało!

Ależ dziewczyny wspaniałe wiadomości!!!!
Ja odpuściłam sobie na kilka msc,robie badania na immunologie,zaraz święta więc u mnie nic szalonego.
Czekam na styczeń i od nowa stymulacja.

Pozdrawiam wszystkie zaciążone,betujące i te z pełnią nadzieji.
Pamiętajcie każdej z nas się uda tylko to kwestia czasu!
 
Ostatnia edycja:
Może taka twoja uroda [emoji6] Grunt że macie to pod kontrolą [emoji41]
Plany? Siedzenie w krzakach idzie mi całkiem dobrze [emoji14] a tak serio, to coś tam planuje, ale nie wiem jeszcze kiedy co i jak...
Nie piszę o swoich próbach, żeby wam statystyk nie psuć.... wiecie, ja taki dinozaur już w tych staraniach jestem (ale nie wiekowo, żeby nie było [emoji14]). Jak jakiś cud wywalczę, to nie omieszkam dać znać [emoji3526] w sumie po 9 latach mógłby już się trafić, nie? [emoji8]

To sobie kochana powoli kombinuj i czekamy ma piekne efekty, cud ma byc a co nie nalezy sie?![emoji8]
 
Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.
Ja Ci powiem tak: mysle ze się ruszy ta Twoja beta! Ja pierwsza weryfikacje robiłam 14dpt 2dniowego mrozaczka. I miałam 157! I tak sobie mysle ze jak bym zrobiła 7-9dpt tez pewnie miałabym podobne wartości do Twoich! Przyrost jest 100% a to przecież prawidłowo! Bądź dobrej myśli! ❤️❤️ A jeśli chodzi o skurcze to mi się do dziś zdarzają wtedy biorę sobie nospe. I przechodzi. Doktorek mowil ze moge brać w razie potrzeby
 
Kochana,
Nie wiem czy powinnam pisać - mi lekarz przy 20/40 nie kazał się nastawiać, ale powiedział ze czasem z takich niskich wychodzi ciaza. Ja potem miałam jeszcze 70 i 200 ale po dostawieniu leków od razu okres dostałam ;(((
Według mnie dzwon do lekarza i ustalcie co dalej.
Trzymam kciuki ze u Ciebie będzie to czasem. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Buziakiiiiii
Cześć powiedzcie mi co to może być jestem w 8 dniu cyklu nadal krwawię estradiol w piątek był na poziomie 51,1 a dzisiaj na poziomie 5,33
 
reklama
Ok jednak się streścili z tym cito bo są wyniki. Tylko proszę szczerze dziewczyny - jaka moja sytuacja...
7dpt - beta 16,3
9 dpt - beta 32,08 progesteron 13 ng/ml
Mam dupka 3x1 i Crinone 2x1.
Nie wiem czy pisać do lekarza czy co.

Kurcia, przyrost jest w normie, wiec ja caly czas uwazam, ze jest ok. Wg mojego lekarza bete powinno sie robic dopiero w 11 dpt., bo wtedy człowiek sie nie stresuje :p Nasz Motylek tez tak mial i jest bejbik w brzuszku.
Co do prog to chyba jest ok, ja mialam 12.87 w 16 dpt i moj lekarz powiedzial, ze jest ok, bo te sztuczne nie wychodza w krwi. Ja mialam 3x1 dupek, 3x1 luteina
 
Do góry