reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
a ja poniewaz nie lubimy sikańców, a betę przecież znałam już wczoraj to prowowadzę eksperyment pro publico bono... [emoji14]
20181028_083557.jpg
20181028_083333.jpg
 

Załączniki

  • 20181028_083557.jpg
    20181028_083557.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 568
  • 20181028_083333.jpg
    20181028_083333.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 573
Cześć dziewczyny. W listopadzie mam nadzieję podchodzić do swojej 4 stymulacji. Z racji tego, że już nie przysługuje mi refundacja chciałam zapytać czy któraś z Was miałaby do odsprzedania leki? Głównie chodzi o menopur. Będę wdzięczna za wszelkie info.
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za starania, kropki, bety
ja mam menopur. pisz priv
 
a ja poniewaz nie lubimy sikańców, a betę przecież znałam już wczoraj to prowowadzę eksperyment pro publico bono... [emoji14] Zobacz załącznik 911420Zobacz załącznik 911422

Kurciu kochana, przeczytalam wczoraj post bo bardzo ci kibicuje ale w biegu caly dzien i nie bylo jak odpisac. Super, ze cos ruszylo i teraz ciotka mieciu trzyma mocno kciuki zacisniete, zeby ta beta szybowala. Wartosciami bety na tym etapie sie nie sugeruj bo to tak wczesnie, ze to chcyba sprawa bardzo indywidualna, jak zreszta widzialysmy tu nie raz. Wiec mocne kciuki za poniedzialek [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
No wiec zrobie accofil 2 dpt jak kazal. Myslalam ze cos mu sie pomieszalo.
Lewy przyszedl z fochem!!!! Z chcielismy sie go pozbyc z transferu- to jego slowa. Nie chcial za darmo gp zrobic.Kazal stowe zaplacic!! Ja mam gebe od ucha do ucha ale nie chcialam sie dzis denerwowac. W koncu dwa maluchy przytulilam. Poza tym moj cud trwa dalej bo nigdy nie mielismy takiej dobeej klasy zarodkow!!! Dwa ab 4komorkowe i jeden b4komorkowy.Ten zamrozili. Takze lezymy w trojpaku. Lekami jestem pieknie obstawiona[emoji16]

Anetko piekny wynik nasz cudzie forumowy [emoji173]️ Sliczne zarodeczki, cos czuje, ze cud bedzie na calej linii [emoji7]
A ten Lewy to juz by z siebie nie robil szmaciarza zeby stowke kasowac dodatkowo, chyba na waciki jak dla niego. Dobrze, ze sie nie denerwowalas tym, bez sensu, kropki wazniejsze [emoji173]️[emoji173]️
 
Do góry