reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia dawaj jeszcze dziś wieczorem ;)
Ja chyba jednak poczekam do 9 dpt... sobota. Jakby jaka kicha była to jeszcze spr w poniedziałek przed telefonem do kliniki.
Boję się jak nie wiem co.
Wiecie, że mam dwie siostry w ciąży? Młodsze.
 
reklama
Dziewczyny mam chwile to pisze jak po wizycie, doktor Niedbala bardzo fajna (Invicta Wawa), wytlumaczyla, sprawdzila i przepisala co trzeba. A co najfajniesze jak jej mowilam o Pasniku to ona mowi ze uwielbia tego lekarza, sama czasami sie z nim konsultuje i ze jest wspanialy. Pierwszy raz cos takiego slyszalam o ginie o Pasniku.
A wiec teraz 5 dni progesteronu i transfer w piatek. A takie mam brwc leki teraz:
1.encorton 10mg (zalecenie Pasnika to biore od 6dc)
2.estrofem 2x1 (biore od 2dc)
3.luteina dopochwowa 3x2 (zaczynam dzisiaj)
4.luteina podjezykowa 3x2 (zaczynamy od dnia transferu)
5.proxicam jelfa (antybiotyk to tylko na transfer)
6.relanium 2x1 (od transferu przez 4 dni)
7.GCSF to podobno jest filgastryn (neopopen) nie mam jeszcze informacji jak to bede brac ale to mowila ze cos podskornego jest. Znacie to? jak to sie bierze? Musze napisac do mojej pani doktor i spytac sie czy mialaby cos takiego dla mnie lokalnie?
8.plaquenil - tez po stwierdzeniu ciazy, nie wiem jeszcze co i jak? to cos tez na immunologie. znacie to moze?
9.fraxiparine, to rozumiem na rozrzedzenie krwi.

Czy czegos mi brakuje? Co myslicie?
 
Kurcia, babo jedna... taka niestety jest beta od razu po implantacji, w poniedzialek znormalnieje. Nerwy sobie serwujecie nie wiem po jakiego kija:D
Testujcie w 10 dniu i nie bedzie juz domysłów.​
Oj wiesz. Chcialam sprawdzic. U mnie nigdy nie dochodzilo nawet do implantacji. Takze chcialam wylapac czy cos sie zadzialo. Czekam grzecznie do poniedzialku :) a potem do kolejnych badan.
 
Dziewczyny, jeszcze pytanie o acard bo ja tego nie mam, a wczoraj widzialam sie z Koniczynka i mowila zeby raczej na niego postawic. Co Wy myslicie?
 
reklama
Dziewczyny mam chwile to pisze jak po wizycie, doktor Niedbala bardzo fajna (Invicta Wawa), wytlumaczyla, sprawdzila i przepisala co trzeba. A co najfajniesze jak jej mowilam o Pasniku to ona mowi ze uwielbia tego lekarza, sama czasami sie z nim konsultuje i ze jest wspanialy. Pierwszy raz cos takiego slyszalam o ginie o Pasniku.
A wiec teraz 5 dni progesteronu i transfer w piatek. A takie mam brwc leki teraz:
1.encorton 10mg (zalecenie Pasnika to biore od 6dc)
2.estrofem 2x1 (biore od 2dc)
3.luteina dopochwowa 3x2 (zaczynam dzisiaj)
4.luteina podjezykowa 3x2 (zaczynamy od dnia transferu)
5.proxicam jelfa (antybiotyk to tylko na transfer)
6.relanium 2x1 (od transferu przez 4 dni)
7.GCSF to podobno jest filgastryn (neopopen) nie mam jeszcze informacji jak to bede brac ale to mowila ze cos podskornego jest. Znacie to? jak to sie bierze? Musze napisac do mojej pani doktor i spytac sie czy mialaby cos takiego dla mnie lokalnie?
8.plaquenil - tez po stwierdzeniu ciazy, nie wiem jeszcze co i jak? to cos tez na immunologie. znacie to moze?
9.fraxiparine, to rozumiem na rozrzedzenie krwi.

Czy czegos mi brakuje? Co myslicie?
Co do leków,to znam tylko część,wiec za bardzo nie pomogę.Ale co do dr Ewy,to bardzo miła i energetyczna lekarka :-) Prowadziła mi końcówkę stymulacji i robiła punkcję (22 pobrane pęcherzyki,13 dojrzałych komórek i decyzja o odroczeniu transferu).Najpierw byłam podłamana,że trzeba miesiąc odczekać,ale potem okazało się,że to bardzo potrzebne było.Trzymam kciuki za Ciebie :-)
 
Do góry