reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asiu ja mam acard od Pasnika w zestawieniu z heparyna 0.4. Masz jakies badania pod katem trombofilii? Ha mam PAI stad tem acard. Moze Pasnika jescze podpytaj szybko? Jaka masz dawke heparyny? Mnie Pasnik najpierw mial dac heparyne 0.6, a pozniej zmienil na 0.4 + acard.
 
reklama
Asiu ja mam acard od Pasnika w zestawieniu z heparyna 0.4. Masz jakies badania pod katem trombofilii? Ha mam PAI stad tem acard. Moze Pasnika jescze podpytaj szybko? Jaka masz dawke heparyny? Mnie Pasnik najpierw mial dac heparyne 0.6, a pozniej zmienil na 0.4 + acard.

kwestia tego ze Pasnik mi na poczatku nawet nie dawal heparyny, a potem powiedzial ze jak lekarz bedzie naciskal to ewentualnie max 8 tygodni i jak spytalam dlaczego to mowi ze przez MTHFR - hetero. O acardzie nigdy nie wspomnial, dawek jeszcze nie mam ale wlasnie chce zebrac co mysla madre glowki jak wy i napisac do niego jutro. A w piatek bede konsultowac z klinika.
 
@JoannaRak ja też mam mthfr hetero i Paśnik mi zalecił heparynę tylko do 8 tyg. troche mnie to zastanawia właśnie. Akard również zalecił 1* 75 do 34 tyg ciąży, z badań na trombofilie mam tylko nisko białko s
 
Oj wiesz. Chcialam sprawdzic. U mnie nigdy nie dochodzilo nawet do implantacji. Takze chcialam wylapac czy cos sie zadzialo. Czekam grzecznie do poniedzialku :) a potem do kolejnych badan.
Oooo to brawo! Nie wiedziałam, że nie miałas dotąd implantacji. Tyle tu tych naszych historii, że mi umknęło. Coś się zmieniło? Grzebałaś cos w immuno? I ile miałaś transferów?
 
Oooo to brawo! Nie wiedziałam, że nie miałas dotąd implantacji. Tyle tu tych naszych historii, że mi umknęło. Coś się zmieniło? Grzebałaś cos w immuno? I ile miałaś transferów?
To moja trzecia stymulacja, czwarty transfer (a piaty zarodek bo jeden transfer mialam "podwojny").
U mnie w klinice od razu dawali encorton 10 i heparyne. Po dwoch nieudanych tranferach zrobili mi histeroskopie (jeden maly polipek) i zbadalam u Pasnika wszystko co sie dalo z immuno. Pasnik rozlozyl rece bo wszystko ideolo.
Takze tym razem jedyne co zmienili to postanowili ryzykowac trzymac wszystkie zarodki do blastki. Wczesniej mialam tylko 3dniowe.
Rowniez Pasnik mimo braku wskazań zmienil Encorton z 10 na 15. Dolozyli mi jeszcze Relanium.
Do tego tym razem zapieprzalam po 15h w pracy, jadlam niezbyt zdrowo i mialam duzo stresow.
 
reklama
Do góry