reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Narazie jest taki troche jakbym sie najadla za bardzo, zawsze moge jej powiedziec jako wymowke, ze jestem gruba ;). Moj uwaza, ze powinnismy wczesniej jej powiedziec, a ja chcialm prezent na swieta jej zrobic innie wiem jak lepiej. Oby tylko jutro bylo wszystko ok.
moze na Mikolaja ? :p do swiat tak daleko.. no i niby blisko.. ale 2m
 
Cześć Kochane. Przepraszam Was, ale ostatnio nie jestem w stanie Was czytać. Od kiedy jestem w ciąży to idę do pracy na parę godzin, a potem do domu i śpię. A potem wykąpie się, zjem i spać. Teraz postanowiłam do Was napisać, bo pół nocy nie śpię . Na wstępie gratuluję tym co się udało, a za te które jeszcze walczą trzymam bardzo mocno kciuki. U mnie teraz 8 tc. Wczoraj byłam na usg i już można było zobaczyć maluszka, było widać główkę i resztę. Śmiesznie teraz wygląda, tak nie proporcjonalnie. Mogłam także pierwszy raz usłyszeć serduszko. Bardzo się denerwowalam przed tym usg. Jak tylko weszłam do pani doktor to się rozplakalam. Na szczęście wszystko jest dobrze. Póki co mam mdłości i jestem zmęczona, ale cały czas chce pracować, póki mogę. Od wczoraj mam coraz większe mdłości, a dzisiaj nie śpię już pół nocy. Buziaczki i życzę Wam udanego weekendu.
 
Cześć Kochane. Przepraszam Was, ale ostatnio nie jestem w stanie Was czytać. Od kiedy jestem w ciąży to idę do pracy na parę godzin, a potem do domu i śpię. A potem wykąpie się, zjem i spać. Teraz postanowiłam do Was napisać, bo pół nocy nie śpię . Na wstępie gratuluję tym co się udało, a za te które jeszcze walczą trzymam bardzo mocno kciuki. U mnie teraz 8 tc. Wczoraj byłam na usg i już można było zobaczyć maluszka, było widać główkę i resztę. Śmiesznie teraz wygląda, tak nie proporcjonalnie. Mogłam także pierwszy raz usłyszeć serduszko. Bardzo się denerwowalam przed tym usg. Jak tylko weszłam do pani doktor to się rozplakalam. Na szczęście wszystko jest dobrze. Póki co mam mdłości i jestem zmęczona, ale cały czas chce pracować, póki mogę. Od wczoraj mam coraz większe mdłości, a dzisiaj nie śpię już pół nocy. Buziaczki i życzę Wam udanego weekendu.
Hej❤️ja tez w tej grupie co sie o 5 codziennie budzi;)
Super wiadomosci, mozesz na chwile odetchnac i cieszyc sie widokiem serduszka, gratuluje❤️
 
@Niezapominajka2018 dobrze wiedzieć, co u Ciebie słychać :) Ciesz się tym czasem :)
@anett96 nosz kurła kciuki zaciśnięte tak, że do pracy chyba pojadę autobusem bo nie mam jak biegów zmieniać! ;)
@Akatombo Tobie też chyba dziś powiedzą co tam słychać, prawda? Pięknych, dorodnych zarodków!

Miłego dnia dziewczyny.
 
stres , przemeczenie ? moze cos dzwiglas.. lub jestes tam tak ukrwiona ze pekaja naczynka..
No ja w ogóle mam zawsze z tym ukrwieniem jazdę. Nawet normalnie podczas owulacji mam lekkie krwawienie. Normalnie masakra.

Przrmeczona też jestem trochę, hmmm...

Ale pójdę do lekarza spytać jeszcze.

Dzięki wielkie.
 
@Niezapominajka2018 dobrze wiedzieć, co u Ciebie słychać :) Ciesz się tym czasem :)
@anett96 nosz kurła kciuki zaciśnięte tak, że do pracy chyba pojadę autobusem bo nie mam jak biegów zmieniać! ;)
@Akatombo Tobie też chyba dziś powiedzą co tam słychać, prawda? Pięknych, dorodnych zarodków!

Miłego dnia dziewczyny.
Ja też się dołączam do tych kciukasow!
 
reklama
Do góry