reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam jeszcze dwa mrozaczki. Najgorsze jest to ze jak ten transfer nie wyjdzie to kolejne badanie histeroskopia czasami mam wrazenie ze konca w tym wszystkim nie widac ale cieszy mnie i podnosi na duchu fakt ze wielu dziewczynom udaje sie wiec warto walczyc. Gratuluje wszystkim tym ktorym sie udalo. Chcialabym zeby jutrozejszy wynik byl choc troche pozytywny. Pozdrawiam wszystkich.
@ania27011985 kochana trzymam kciuki za bete do nieba ❤❤❤✊✊✊trzymam łapki .
 
No właśnie tak myślę, że tak jest. Bo ten śluz to taki właśnie szyjkowy. Nie można tego nazwać plamieniem jakims dużym ale zabarwiony śluz jest a raczej bywa.
I tak jak mówisz, też chyba nadzerke mam bo miałam kiedyś a one raczej tak nie znikają. Chociaż ponieważ brałam Crinone lekarz nigdy nie mógł się dopatrzec jak już zaszłam w ciążę a w kline przed transferem nic nie mówili...
No to nie masz sie czym przejmowac, chociaz dobrze zeby ktos te nadzerke zauwazyl.
 
No właśnie tak myślę, że tak jest. Bo ten śluz to taki właśnie szyjkowy. Nie można tego nazwać plamieniem jakims dużym ale zabarwiony śluz jest a raczej bywa.
I tak jak mówisz, też chyba nadzerke mam bo miałam kiedyś a one raczej tak nie znikają. Chociaż ponieważ brałam Crinone lekarz nigdy nie mógł się dopatrzec jak już zaszłam w ciążę a w kline przed transferem nic nie mówili...

Ja mam stara nadzerke i tez mi powiedzieli, ze z tego moze byc plamienie, bo tak jak piszesz one chyba samoistnie nie znikaja tylko sobie tam bytuja.
 
reklama
Do góry