reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Dgd ja dzis tez 5dpt i co chwile mnie lapia bole jak na @... a juz wiecej w siebie chemii nie moge wsadzic. Spasmolina, relanium, mefacit doraznie, magnez...
Jajniki tez bola.
Ryczec sie chce. Cycyki bola. W glowie sie kreci.


@anett96 tak sie ciesze Twoimi pozytywnymi wydarzeniami dzisiaj!!!

@Never give up matuchna! Ty wez sobie tam troche wrzuc na luz. Wolniej kroki stawiaj :) wspaniale wiesci!
 
@Dgd ja dzis tez 5dpt i co chwile mnie lapia bole jak na @... a juz wiecej w siebie chemii nie moge wsadzic. Spasmolina, relanium, mefacit doraznie, magnez...
Jajniki tez bola.
Ryczec sie chce. Cycyki bola. W glowie sie kreci.


@anett96 tak sie ciesze Twoimi pozytywnymi wydarzeniami dzisiaj!!!

@Never give up matuchna! Ty wez sobie tam troche wrzuc na luz. Wolniej kroki stawiaj :) wspaniale wiesci!
@Kurcia u mnie właśnie pierwszym objawem ciąży były zawroty głowy ok. 5dpt. Także myślę, że to dobry znak :happy2:
 
Narazie jest taki troche jakbym sie najadla za bardzo, zawsze moge jej powiedziec jako wymowke, ze jestem gruba ;). Moj uwaza, ze powinnismy wczesniej jej powiedziec, a ja chcialm prezent na swieta jej zrobic innie wiem jak lepiej. Oby tylko jutro bylo wszystko ok.

ja tez planuje na swieta ... tylko ze problem jest taki ze jeszcze nie jestem w ciazy [emoji848][emoji136]
 
Dziewczyny czy to norma bolace cycki, i takie nabrzmiale na estrofemie? O puchnieciu juz nie wspomne ale to moze byc od encortonu, teraz mam dawke 10mg.
 
reklama
Do góry