reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja tez planuje na swieta ... tylko ze problem jest taki ze jeszcze nie jestem w ciazy [emoji848][emoji136]
Witaj Asia :) nie jesteś w ciazy ale niedługo będziesz :yes: ustępie Ci miejsca ... pewnie jak Ty będziesz betować ja będę się rozpakowywać :D a na święta ja będę mało jadła z nadzieją obkurczenia pewnych części ciała a Ty będziesz mogła jeść do woli ...o ile mdłości Ci na to pozwolą :p
 
Powodzenia!!!!



Mnie dzis od rana juz takie bole @ mecza ze nic tylko podpaski kupic :( a to 6dpt...
Jutro ide na bete ale chyba nie mam zludzen...
Ja pamiętam 5dpt mega ból @ Jeszcze byliśmy wtedy w Górach i pamiętam jak mówiłam do M ze zaraz @ dostanę. Więc mam nadzieję ze i u Ciebie to objaw ciążowy a nie @ [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
@Niezapominajka2018 dobrze wiedzieć, co u Ciebie słychać :) Ciesz się tym czasem :)
@anett96 nosz kurła kciuki zaciśnięte tak, że do pracy chyba pojadę autobusem bo nie mam jak biegów zmieniać! ;)
@Akatombo Tobie też chyba dziś powiedzą co tam słychać, prawda? Pięknych, dorodnych zarodków!

Miłego dnia dziewczyny.

Właśnie czekam na telefon z labu, siedzę jak na szpilkach ;/
@anett96 do ciebie też pewnie zaraz zadzwonią, kciukasy za całą czwórkę!
@Małgoś86 wysokiej bety!

Wszystkim pozostałym, które dziś potrzebują wsparcia, przesyłam dobre myśl :)
 
Dzisiaj rano obudzilam sie i mialam delikatnie rozowy sluz. Bole brzucha i ledzwi narazie ustapily. Bylam na pobraniu krwi jutro dopiero wynik. Do jutra mam sobie melise parzyc na uspokojenie. W nocy spac nie moglam mimo lekow nasennych przez ten bol brzucha. Termin @ wczoraj lub dzisiaj ale ostatnio po crinone dostalam 5 dni po odstawienie progesteronu. Tak bym chciala zeby sie tym razem udalo.
 
reklama
Mnie dzis od rana juz takie bole @ mecza ze nic tylko podpaski kupic :( a to 6dpt...
Jutro ide na bete ale chyba nie mam zludzen...[/QUOTE]
Kurcia takie bóle wcale nie muszą być złą wróżbą, zarodki masz piękne, więc musi być dobrze, kciuki:yes:
 
Do góry