reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Laski,
ale się dzisiaj dzieje. :D
@Agonia777 za Twoją histero trzymam kciuki już od wczoraj. [emoji110][emoji110][emoji110] Już pewnie jesteś po. Jak będziesz już w stanie, to napisz, jak się czujesz i czy coś tam lekarze wynaleźli. :*
@chlopkers pięknych widoków, niech się synuś pięknie pokaże na badaniu. Wiesz, że fotki zawsze mile widziane. :D
@lafantynka Ciebie też się to tyczy. :) Pięknych widoków, samych dobrych wieści. Czekamy na relację. :D
@ilmenau trzymam kciuki za same dobre informacje na badaniu, może dowiesz się kto zadomowił się w Twoim brzuszku. Czekamy na informacje i zdjęcia. Powodzenia. [emoji110][emoji110][emoji110]
@Voolg powodzenia Kochana, mam nadzieję, że zobaczysz już swoją kruszynkę na USG. Niesamowite emocje. [emoji110][emoji110][emoji110]

Ale się dzisiaj dzieje. Dużo dzisiaj podglądania maluszków i tych większych i tych mniejszych. Oby jak najwięcej takich miłych wizyt można było odnotować w naszym kalendarzu. :D

Ostatnio jestem trochę z doskoku na forum, bo szczerze powiedziawszy ledwo żyję. Po poniedziałkowym badaniu pogorszyło mi się z przeziębieniem. Dzisiaj ciutkę lepiej ale już nigdzie nie wychodzę dopóki nie zapanuję nad tym dziadostwem. Wczoraj musiałam na szybko znaleźć gina, bo znowu zrobiła mi się infekcja, dostałam inne globulki i marzę, żeby w końcu się tego pozbyć. Ile można? :(
Dobra, nie marudzę.
Pięknego dnia Wam życzę. :*
Cioteczki, niestety nie mam zdjec, dzisiaj wyjatkowo nie dostalam. Ale z synkiem wszystko dobrze [emoji4] wielkosc dziecka idealnie na wiek z pierwszych prenatalnych, 18t+5d [emoji4] termin 04.03 [emoji7]
Takze musicie uwierzyc mi na slowo, ze synus jest piekny [emoji7], ulozony glowka w dol, lekarz mowi ze to prawidlowa pozycja ciala. Wazy 240g [emoji173] niestety bylam tak nieprzytomna w trakcie wizyty, ze niedoslyszalam jaki wyszedl pomiar wzrostu [emoji86] poza tym szyjka ok, wyniki krwi ok, posiew moczu ok. Dzisiaj pobral mi wymaz z pochwy.
Pytalam o sprawnosc intelektualna, a raczej jej brak w ciazy, dr mowi, ze wszystko powinno wrocic do normy po porodzie, ale zeby cwiczyc pamiec. Mam zadanie domowe, zeby pomimo problemow z koncentracja, jesli nie czuje sie na silach uczyc do egzaminow doktorskoch, to chociaz zaczac pisac prace, zeby ogarnac jak najwiecej przed porodem [emoji4]
 
Dzięki za odpowiedź a możesz mi napisać jakie miałaś wskazania do tego? I jaka jest u ciebie przyczyną. Czy miałaś cb?

generalnie podchodzę do drugie transferu. Pierwszy miałam w sierpniu podane miałam 2 bardzo dobrze rozwijających się świeże zarodki i nie wyszło z tego nic.
W związku z tym, doktor, który mnie prowadził zalecił mi teraz właśnie schratching, który wczoraj zrobił no i dorzucił trochę leków.
Przy pierwszym podejściu leciałam tylko na Ultragestonie.
Ja generalnie od 1,5 r. nie mogę zajść w ciążę (tzn. 1 raz mi się udało ale zakończyła się w 5 tyg).
Jestem również po laparoskopii miałam usuniętą endometriozę z jajnika i to było główne podejrzenie moich nie powiedzeń ale endo usunięta i dalej nie mogę zajść.
Mam już synka ma prawie 8 lat i wtedy nam wyszło naturalnie za pierwszym razem a teraz pod górkę.
 
Cioteczki, niestety nie mam zdjec, dzisiaj wyjatkowo nie dostalam. Ale z synkiem wszystko dobrze [emoji4] wielkosc dziecka idealnie na wiek z pierwszych prenatalnych, 18t+5d [emoji4] termin 04.03 [emoji7]
Takze musicie uwierzyc mi na slowo, ze synus jest piekny [emoji7], ulozony glowka w dol, lekarz mowi ze to prawidlowa pozycja ciala. Wazy 240g [emoji173] niestety bylam tak nieprzytomna w trakcie wizyty, ze niedoslyszalam jaki wyszedl pomiar wzrostu [emoji86] poza tym szyjka ok, wyniki krwi ok, posiew moczu ok. Dzisiaj pobral mi wymaz z pochwy.
Pytalam o sprawnosc intelektualna, a raczej jej brak w ciazy, dr mowi, ze wszystko powinno wrocic do normy po porodzie, ale zeby cwiczyc pamiec. Mam zadanie domowe, zeby pomimo problemow z koncentracja, jesli nie czuje sie na silach uczyc do egzaminow doktorskoch, to chociaz zaczac pisac prace, zeby ogarnac jak najwiecej przed porodem [emoji4]
Jedziemy na podobnym wózku, od rana siedzę i się próbuję zagonić do nauki i pisania. Zauważyłam, że pomaga sudoku, pozwala wdrożyć się w rytm myślenia logicznego. Zaraz sobie odpalę i później biorę do roboty. Czas ucieka a ja w lesie.

Co do synusia, to na pewno pięknota. [emoji8][emoji8][emoji8] i faktycznie ucz się i ogarniaj teraz, bo jak się urodzi, to będziesz siedziała i się na niego patrzyła. Ja tak robiłam jak moja Alcia się urodziła. Zamiast się uczyć, to wgapiałam się w nią jak spała. [emoji23] a urodziła się w maju, czyli miesiąc przed egzaminami. [emoji44]
 
@Kurcia ostatnio miałam 41 estr widoczne 3 jajeczka po 8 mm i reszta kurdupelków doktorek podniósł mi wszystko podwójnie jurto kolejna wizyta o 12 i rano kolejny wynik zobaczymy jaki bedzie boje się
Ja nie pamiętam ile miałam na tak wczesnym etapie. Ale przy jednej stymulacji w 14 dniu dojechałam do 700 estradiolu (przy 8 komórkach), a w kolejnej do 300 (przy 2 komórkach). Mówi się, że na końcówce stymulacji na 1 dojrzałą komórkę ok. 150 estradiolu przypadać powinno. Więc na tak wczesnym etapie chyba nic nam wynik nie powie.
 
Cioteczki, niestety nie mam zdjec, dzisiaj wyjatkowo nie dostalam. Ale z synkiem wszystko dobrze [emoji4] wielkosc dziecka idealnie na wiek z pierwszych prenatalnych, 18t+5d [emoji4] termin 04.03 [emoji7]
Takze musicie uwierzyc mi na slowo, ze synus jest piekny [emoji7], ulozony glowka w dol, lekarz mowi ze to prawidlowa pozycja ciala. Wazy 240g [emoji173] niestety bylam tak nieprzytomna w trakcie wizyty, ze niedoslyszalam jaki wyszedl pomiar wzrostu [emoji86] poza tym szyjka ok, wyniki krwi ok, posiew moczu ok. Dzisiaj pobral mi wymaz z pochwy.
Pytalam o sprawnosc intelektualna, a raczej jej brak w ciazy, dr mowi, ze wszystko powinno wrocic do normy po porodzie, ale zeby cwiczyc pamiec. Mam zadanie domowe, zeby pomimo problemow z koncentracja, jesli nie czuje sie na silach uczyc do egzaminow doktorskoch, to chociaz zaczac pisac prace, zeby ogarnac jak najwiecej przed porodem [emoji4]
WSPANIALE!!!
Na jaki temat piszesz doktorat?
Sobie przypomniałam, że od 2 lat mi było nie po drodze, żeby dyplom magistra odebrać ;D
 
Tak tak, o provagu pamiętam, dziękuję. [emoji16] Chyba probiotykiem nie zaszkodzę, więc będę brała.
Teraz mam kurację na 10 dni i inne globulki (do tej pory tylko 6 dniowa), może się dziadostwo wytępi.
Napewno nie zaszkodzisz. Ja mialam zalecenie probiotykow na uregulowanie pracy jelit. Najwiecej bakterii ma Vivomixx. Ale nie wiem czy potrzebujesz az tak konskiej dawki bakterii. Bardzo dobry jest tez Enterol, ewentualnie Dicoflor.
 
reklama
Cioteczki, niestety nie mam zdjec, dzisiaj wyjatkowo nie dostalam. Ale z synkiem wszystko dobrze [emoji4] wielkosc dziecka idealnie na wiek z pierwszych prenatalnych, 18t+5d [emoji4] termin 04.03 [emoji7]
Takze musicie uwierzyc mi na slowo, ze synus jest piekny [emoji7], ulozony glowka w dol, lekarz mowi ze to prawidlowa pozycja ciala. Wazy 240g [emoji173] niestety bylam tak nieprzytomna w trakcie wizyty, ze niedoslyszalam jaki wyszedl pomiar wzrostu [emoji86] poza tym szyjka ok, wyniki krwi ok, posiew moczu ok. Dzisiaj pobral mi wymaz z pochwy.
Pytalam o sprawnosc intelektualna, a raczej jej brak w ciazy, dr mowi, ze wszystko powinno wrocic do normy po porodzie, ale zeby cwiczyc pamiec. Mam zadanie domowe, zeby pomimo problemow z koncentracja, jesli nie czuje sie na silach uczyc do egzaminow doktorskoch, to chociaz zaczac pisac prace, zeby ogarnac jak najwiecej przed porodem [emoji4]
Niestety w ciąży sprawność mózgu zwalnia i po porodzie tak od razu nie wraca do normy. Ja nie napisałam doktoratu podczas ciąży, dopiero jak syn miał trzy lata broniłam pracę. Nie ma co się przejmować. Praca nie zając:) ważne że dziecko zdrowe i ciąża przebiega ok.
 
Do góry