reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny @Olk@24 @Dgd @JoannaRak @misis188 @Akatombo @dżoasia @Never give up i pozostałe ,które były i chodzą do dr Pasikonika mam wizytę od jednej z Was ale zastanawiam się czy iść teraz czy zrobić badania i dopiero iść za miesiąc?
Jak to u niego jest?Piszecie,że wysyłacie mu wyniki badań i już do niego nie chodzicie?
Czy każdy wynik to wizyta?
I właśnie pytanie jakie badania do niego trzeba mieć?
Mam Allo Mlr (jestem po szczepieniach i dzisiaj chciałam zrobić kontrolne ale jestem chora)
Kir
Test cyt
Nk
Co jeszcze warto zrobić?
Wolałabym chyba iść do niego z badania chyba,że zleci a wyniki mu wyślę mailem bo do Łodzi to kawałek jest i o cały wolny dzień często nie łatwo będzie.
Nie przemyślałam tego chyba do końca.
Wielkie dzięki!
Możesz jeszcze zrobić badania na trombofilie, Paśnik poleca taki rozszerzony pakiet, który można przez internet zamówić. Natomiast tak czy inaczej warto się do niego wybrać na pierwszą wizytę, podczas której robi wywiad i w zależności od tego zleca badania. Pyta o to, na jakie choroby się leczysz, obciążenia rodzinne, więc ważne, żeby z nim na żywo pogadac
 
reklama
A pamietasz czy to bylo w znieczuleniu ogolnym czy w normalnym? Musiala lezec w szpitalu czy mogla wyjsc tego samego dnia?
Troche mi nie na reke, ze skierowanie potrzebne, bo znow bede musiala jechac do kliniki i placic za wizyte, aby dostac skierowanie :/
Znieczulenie krótkie ogólne, jak do punkcji.
Możesz wyjść tego samego dnia, ale zazwyczaj zatrzymują na noc.
Skierowanie może Ci wystawić kazdy gin, któremu powiesz co i jak. Ale z drugiej strony lepiej jakby Cię zobaczył ten san w klinice, bo może okaże się, że wcale nie jest potrzebny zabieg?
 
A pamietasz czy to bylo w znieczuleniu ogolnym czy w normalnym? Musiala lezec w szpitalu czy mogla wyjsc tego samego dnia?
Troche mi nie na reke, ze skierowanie potrzebne, bo znow bede musiala jechac do kliniki i placic za wizyte, aby dostac skierowanie :/
Mnie znieczulali mniej więcej jak do punkcji/histeroskopii. Po 2-3 godzinach szłam do domu.
 
Też miałam brązowe plamienie i przez moment czerwone w 10 tygodniu ciąży. Krwiaczek był mały i widoczny na usg ale naprawdę był mały, mniejszy niż pęcherzyki z bejbikami a mimo to przez 10 dni plamiłam. Myślałam, że oszaleję z niepokoju.
Odpoczywaj jeśli możesz. :*
No trochę mnie uspokoiłaś. Do końca tygodnia mam wolne ale od poniedziałku muszę chyba iść na zwolnienie. U mnie na USG nic nie mogą znaleźć. Następną wizytę mam za 1.5 tygodnia i chyba już dam sobie spokój z bieganiem po lekarzach. Powiedzieli tylko zgodnie ze jeśli wydzielina zrobi się czerwona to mam jechać na IP.
 
To ja zapytam o ten prolutex bo aktualnie stosuje.Czy to normalne,ze podczas wstrzykiwania go,tłok od strzykawki wchodzi tak ciężko,ze trzeba użyć niemal maksymalnej siły w palcu,żeby to wstrzyknąć? I czy to normalne,ze po zastrzyku utrzymuje mi się cały dzień taki jakby rumień dookoła wkłucia?
On jest troszkę
Cześć dziewczynki muszę wam to napisać.Otóż 18 lat po ślubie ujrzałam bardzo pozytywny test ciążowy,po tylu latach w czasie kiedy już na nic nie liczyłam .Mialam trzy stymulacje do In vitro niestety nie udane a po odpuszczeniu takie cuda.Muszę jeszcze udać sie do lekarza i wszystko wybadać.Jestem obecnie w trudnej sytuacji bo po discectomi L5-S1 styczen i wypadek samochodowy w czerwcu w wyniku czego pęknięte dwa kręgi, mostek i dopiero co zdjelam gorset.Jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym i umowa o pracę mi wygasla i nie wiem jak to wszystko ogarę.Jak mi sie uda z wizytą to dam znać co i jak czy czasem nie pozamaciczna a przy moim pechu ostatnio to może być różnie.
Po burzy przychodzi słońce , to cudownie ze zobaczyłas dwie kreski , na pewno wszystko będzie dobrze :-D:-D:-D
 
Powiem wam tak w ogole, ze ja juz nie wiem w co mam wierzyc lekarzom. Kiedys majac ok 20 lat gin w PL stwierdzil u mnie strasznie duzo pecherzykow na jajnikach. Od razu diagnoza ze to pcos. W DE gin robila mi testosteron, ktory wyszedl zbyt wysoki, co niby swiadczy rowniez o pcos. Wiec dostalam antykoncepcje. Przed invitro jak mnie badali na droznosci jajowodow, gin stwierdzil ze jakby sklonnosc do pcos ale ze to nie jest pcos. Kolejna gin starej daty, ze to pcos. Endykrynolog na podstawie amh, fsh i lh stwierdzil, ze nie ma mowy o pcos.
Teraz znow podejrzenie pcos, ale jakos nie bardzo znow wszystko pasuje. Zrobilam hormony wczoraj, moze i za wczesnie po poronieniu, ale fsh ok 2 (wiec w normie, a przyznam ze nie bralam od poronienia letroxu, wiec wrocilo po prostu do normy jakby), kolejna weyfikacja za msc po tabletkach. Fsh wyszlo 4,1, wiec tez ok ale za to co mnie i lekarza powalilo LH tylko 0,4x. Czyli absolutna rozbieznosc miedzy fsh a lh. No nic, hormony do kontroli za 2 tygodnie. Endykrynolog zlecil jeszcze estradiol, prolaktyne, itd. Nie wiem czemu to lh takie marne...Mozliwe ze od lekow do transferu?

Aha na usg widoczny pecherzyk 11 mm na jajniku. Szkoda by mi bylo aby przez lyzeczkowanie nie mogla probowac naturalnie :( Choc przy tak kiepskich hormonach to chyba i tak dupa by byla.
 
Dziewczyny ja na swoją mutacje dostałam 5 mg kwasu foliowego , lekarz mi mówił ze metalowy nie obniża homocysteiny, nie wiem co o tym myśleć .
 
Witajcie kobitki ja z takim pytankiem odnośnie higieny prania ciuchów i paznokci przed punkcją co stosowałyście @dżoasia super że twoje beybiki sie mnożą @Kurcia jak tam u ciebie ja jutro jade na wizyte i mam 1wsze wyniki aż się boję co powie lekarz na torbiele :hmm: mam nadzieje że nie urosły pozdrawiam was wszystkie kobitki życzę miłego pełnego szczęścia dzionka ;)
 
Witajcie kobitki ja z takim pytankiem odnośnie higieny prania ciuchów i paznokci przed punkcją co stosowałyście @dżoasia super że twoje beybiki sie mnożą @Kurcia jak tam u ciebie ja jutro jade na wizyte i mam 1wsze wyniki aż się boję co powie lekarz na torbiele :hmm: mam nadzieje że nie urosły pozdrawiam was wszystkie kobitki życzę miłego pełnego szczęścia dzionka ;)
Ja nic specjalnego nie stosowałam. Jedynie nie mialam makijażu ani paznokci zrobionych i nie użyłam perfum.
 
reklama
A pamietasz czy to bylo w znieczuleniu ogolnym czy w normalnym? Musiala lezec w szpitalu czy mogla wyjsc tego samego dnia?
Troche mi nie na reke, ze skierowanie potrzebne, bo znow bede musiala jechac do kliniki i placic za wizyte, aby dostac skierowanie :/
Ona miała na żywca, ale nie polecam. Strasznie boli. Wyszła tego samego dnia, ale zazwyczaj zostawiają. Jak nie chcesz płacić to ja bym pojechała na sir, że brzuch Cie boli. W tej sytuacji powinni wtedy zrobić na cito lub zostawić Cie w szpitalu i zrobić prawie planowo czyli np następnego dnia.
 
Do góry