reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

2,3 dc idę na badania do diagnostyki więc i tak będę się kłuć.
Czy coś wtedy będa przy okazji już zrobić?
Czy wszystkie te które przepisuje to w specjalnym miejscu mam robić jak to allo w Krakowie tylko w Prokocim.
Te ktore robi sie bez wzgledu na dzien cyklu mozesz zrobic odrazu na miejscu po wyjsciu z gabinetu i z tego co dziewczyny mowily ma tez najtansze badania
 
reklama
Tina, mozna tez.u niego na miejscu w apc.
Mi na drugiej wizycie z omowieniem wynikow dal emaila i jak cos pilnie potrzebuje to do niego pisze a on zawsze odpisuje albo oddzwania:)

@sssurykatka toz to prawdziwe przestepstwo hihi, odpocznij sobie, dzis dzien ksiezniczki!!

Dzwonili wlasnie z laby. Wszystkie siesie ladnie podzielily na 4, klasa A. Uuuuuffff :) 2jutro beda mrozic, reszte trzymaja do blastek. Oby do soboty!
Cudownie beda piekne dzieciaki [emoji7][emoji7]
 
Tina, mozna tez.u niego na miejscu w apc.
Mi na drugiej wizycie z omowieniem wynikow dal emaila i jak cos pilnie potrzebuje to do niego pisze a on zawsze odpisuje albo oddzwania:)

@sssurykatka toz to prawdziwe przestepstwo hihi, odpocznij sobie, dzis dzien ksiezniczki!!

Dzwonili wlasnie z laby. Wszystkie siesie ladnie podzielily na 4, klasa A. Uuuuuffff :) 2jutro beda mrozic, reszte trzymaja do blastek. Oby do soboty!
Super wiadomosc. Trzymam kciuki mocno✊✊✊✊✊✊
 
Dziewczyny mam do was pytanie , szczególnie do tych które używają neoparin lub clexan .
Zaczynam się trochę martwić ponieważ to będzie już mój 3 transfer z heparyna a jeszcze nigdy nie miałam takich siniaków / krwiaków po tych zastrzykach...
Dzisiaj nawet przeszła mi przez moment myśl czy by nie skonsultować tego z lekarzem... Bo mój dzisiejszy okaz ma kolor śliwki węgierki i ma około 5na 3 cm...
Nigdy wcześniej nie miałam aż takich siniaków a wszystko robiłam tak samo .
Załączam zdjęcie okazu...
Powiedzcie proszę czy to normalne czy ja już świruje i tak moze być
Czasem takie mam. Nie wiem od czego to zależy. Zwłaszcza na początku mi się takie robiły, teraz trochę mniejsze i jaśniejsze.
 
reklama
Ja dziś poszłam do innego ginekologa i nic nowego. Dziś znowu brązowe jakieś gluty. Kobieta starała się coś dojrzeć, tak mnie wymaglowała ze aż mnie coś zabolało. Dziecko sobie rośnie nawet nadgoniło 1 dzień. Ostatecznie stwierdziła że jeśli to takie brązowe brudzenie to może od małego krwiaczka który w USG jest niewidoczny. Wykończy mnie ta ciąża, słowo daję. Jutro idę do łóżka i nosa nie wychylam.
Też miałam brązowe plamienie i przez moment czerwone w 10 tygodniu ciąży. Krwiaczek był mały i widoczny na usg ale naprawdę był mały, mniejszy niż pęcherzyki z bejbikami a mimo to przez 10 dni plamiłam. Myślałam, że oszaleję z niepokoju.
Odpoczywaj jeśli możesz. :*
 
Do góry