reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Patti ze mnie się lało dziś córka ma 10 lat. A uwierz że byłam pewna że to koniec. Beta później już przyrasta inaczej, mi gin kazała się już przy tych wartościach nie przejmować. K9niecznie daj nam znać po wizycie. Będzie dobrze.
Wszystko dobrze ufff, widac bylo serduszko, 6tydz, zalozyli karte ciazy :) ponoc to krwawienie moglo byc z szyjki macicy, nic groznego...
 
Ja byłam wczoraj u mojej endokrynolog-ginekolog spoza kliniki, żeby spojrzała na badania, potwierdziła czy utrzymać dawkę euthyroxu. Ona też trochę ogarnia IVF i immunologię więc zawsze z nią pogadam i coś mądrze doradzi. W każdym razie zrobiła mi usg, bo mówi, że skoro jestem na wyciszeniu to sprawdzi czy wszystko ok. No i powiedziała, że "jajniki śpią" także jest ok.
@Kurcia a jakie masz tsh bo moje to 3.12 nir jeat w górnej granicy .?
 
Dziewczyny @Olk@24 @Dgd @JoannaRak @misis188 @Akatombo @dżoasia @Never give up i pozostałe ,które były i chodzą do dr Pasikonika mam wizytę od jednej z Was ale zastanawiam się czy iść teraz czy zrobić badania i dopiero iść za miesiąc?
Jak to u niego jest?Piszecie,że wysyłacie mu wyniki badań i już do niego nie chodzicie?
Czy każdy wynik to wizyta?
I właśnie pytanie jakie badania do niego trzeba mieć?
Mam Allo Mlr (jestem po szczepieniach i dzisiaj chciałam zrobić kontrolne ale jestem chora)
Kir
Test cyt
Nk
Co jeszcze warto zrobić?
Wolałabym chyba iść do niego z badania chyba,że zleci a wyniki mu wyślę mailem bo do Łodzi to kawałek jest i o cały wolny dzień często nie łatwo będzie.
Nie przemyślałam tego chyba do końca.
Wielkie dzięki!
Ja poszłam do niego bez badań, w sensie tylko z tymi które miałam , nie robiłam nic dodatkowego .Doktor na wizycie ustalił co mam zrobić jakie badania i z wynikami maialam do niego wrocic by ustalić plan działania , więc tak zrobiłam.
Dostałam zalecenia przygotowuje się do crio w sobotę ❤️ i jeśli będą jakieś nie jasności mam pisać maile do niego .
Jak narazie wszystko omawialiśmy osobiście .
;)
 
Dziewczyny, jak wyglada lyzeczkowanie? Ile to trwa, mozna isc bez skierowania? Tylko w szpitalu?
Pytam bo jestem po usg dopochowym, 15.09 mialam poronienie samoistne. 16.09 juz wszystko przestalo. W poniedzialek 17.09 bxlam na usg w klinice, lekarz tez zauwazyl cos ale stwierdzil ze to chyba krwiak i zadnego wiecej info. Poszlam teraz na usg do normalnego gina a ta mowi ze widzi tam tkanke 10*5 mm. W miedzy czasie od 20.09 mialam jakby okres, wiec nie wiem czy to okres, czy dalej czyszenie sie, ale to cos tam dalej zostalo.
Gin powiedziala ze mam z tym pojsc za kilka dni na kontrol do prowadzacego, czyli kliniki.
Czy serio przez cos takiego czekac mnie moze lyzeczkowanie? Kurcze boje sie.
Kochana ja miałam łyżeczkowanie macicy , że względu na polipowatosc endometrium.
Ten zabieg trwa około 15 mimut i w ten sam dzień byłam już w domu .
Unikalam dużej ilości schodów i wysiłku .
Bolało bardziej niz po histeroskopi ,ale za to było zdecydowanie mniejsze i krotsze krawienie .
 
Dziewczyny @Olk@24 @Dgd @JoannaRak @misis188 @Akatombo @dżoasia @Never give up i pozostałe ,które były i chodzą do dr Pasikonika mam wizytę od jednej z Was ale zastanawiam się czy iść teraz czy zrobić badania i dopiero iść za miesiąc?
Jak to u niego jest?Piszecie,że wysyłacie mu wyniki badań i już do niego nie chodzicie?
Czy każdy wynik to wizyta?
I właśnie pytanie jakie badania do niego trzeba mieć?
Mam Allo Mlr (jestem po szczepieniach i dzisiaj chciałam zrobić kontrolne ale jestem chora)
Kir
Test cyt
Nk
Co jeszcze warto zrobić?
Wolałabym chyba iść do niego z badania chyba,że zleci a wyniki mu wyślę mailem bo do Łodzi to kawałek jest i o cały wolny dzień często nie łatwo będzie.
Nie przemyślałam tego chyba do końca.
Wielkie dzięki!
Ja robiłam wszystko u niego oczywiście przyjechałam tez ze swoim całym asortymentem dokumentów
Potem przyszyły wyniki badan i z nim miałam umówiona rozmowę telefoniczna gdyż nie mogę tak sobie pozwolić na wyjazdy
Koszt rozmowy to koszt wizyty
On powiedział co jest nie tak i potem przesłał mi zlecenia
 
reklama
Do góry