reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@annemarie wiem że ci marudzę ale chyba nie przestanę :) proszę napisz czy ty miałaś jakiekolwiek objawy po transferze czy te moje bóle mogą być normalne czy znowu coś może z endo albo macica. Kłuja mnie jajniki i czy temp mierzona dopochwowo jest miarodajne czy lepiej pod pachą pliiiissssss może powinnam już coś zrobić na te bóle one nie są ciągle ale jednak są :(
Ozis, a myslis ze to dobra droga takie porownywanie? U mnie zasada jest prosta 7 dni nie czuje nic, albo 8 dostaje juz okres albo widac jakis cien na tescie. Mnie nic nie bolalo , a wszelkie dolegliwosci typu, zgaga, mdlosci, napady goraca byly po lekach i mam je caly czas.Nigdy temp nie mierzylam wiec ci nie powiem na ten temat za duzo.Jajniki mnie nie kluly . Przykro mi , ale u kazdego co innego. Tylko spokoj cie uratuje❤️
 
Lama,kochana...

Ja ci napisalam ze na takim wysokim progesteronie robienie transferu to „ jasny strzal w glowe” ( nie chcialas mi wierzyc)i dalej sie bede tego trzymac.przy wartosciach 45 twoje endometrium nie moze byc juz receptywne, i nie pomoze Ci juz w tym wypadku nic. Bylas na cyklu naturalnym gdzie twoj organizm sam by tym doskonale posterowal, facet ci dolozyl tyle progesteronu ze spieprzyl transfer. Wiec zamiast szukac bez konca , zmien klinike a przede wszystkim lekarza. Dla mnie popelniono okrutny blad ... nie wiem na co liczac?
Progesteron doklada sie na cyklu naturalnym wtedy kiedy jest za niski, twoj byl bardzo wysoki i do tego dostalas wieksze dawki niz przygotowujac sie ba cyklu sztucznym.
Zadzwonilam do lekarza w Pradze, wczoraj pytalam na intralipidzie, uslyszalam to samo...:(

Ja twoim miejscu w nastepnym cyklu( w kazdej fazie) zrobilabym progesteron, moze byc ze masz go za duzo, a to jest bardzo istotne. Ja mam za malo i tez tego z oka spuscic nie moge.
Nie poddawajcie sie❤️❤️❤️
@annemarie napisz proszę jaki poeinien być progesteron aby ułatwił impantację bo jestem w tym ciemna mimo tego że to moje 4 podejście bardzo się cieszę że znalazłam stronke z wami jesteście takie kochane jak was czytam jak jedna drugą podtrzymuje na duchu to jest wspaniałe co robicie i fajnie bo mogė z waszych opisów dużo się dowiedzieć :)
 
Poważnie KIR Bx jest ok? Ja właśnie taki mam, jest sporo wymienionych których mi brakuje i jestem przerażona, na necie bardzo mało info o tym, więc ni jak nie idzie się uspokoić że może nie jest najgorzej, a wizyta za 2 tyg

Laura jeśli wizytę masz za 2 tyg w Macierz. to nie oczekuj,że lekarz P wiele Ci powie.
Jak chcesz coś więcej o immuno wiedzieć to musisz iść do Pasikonika albo w Krakowie.
 
Ozis, a myslis ze to dobra droga takie porownywanie? U mnie zasada jest prosta 7 dni nie czuje nic, albo 8 dostaje juz okres albo widac jakis cien na tescie. Mnie nic nie bolalo , a wszelkie dolegliwosci typu, zgaga, mdlosci, napady goraca byly po lekach i mam je caly czas.Nigdy temp nie mierzylam wiec ci nie powiem na ten temat za duzo.Jajniki mnie nie kluly . Przykro mi , ale u kazdego co innego. Tylko spokoj cie uratuje❤️
Ja naprawdę jestem w miarę spokojna porostu nie chce czegoś przegapić w miarę szybko zareagować zrobić co się da... Chociaż wiem że teraz dużo już od nas nie zalezy.
 
@Ozis po prostu czekaj spokojnie odpoczywaj relaksuj się. To najlepsze co możesz zrobić. Ja miałam zalecone do pozytywnej bety kieliszek dziennie wytrawnego wina [emoji39]
 
reklama
Do góry