reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A długo tak bolał ? Bo ja jestem takim dziwnym przypadkiem że mnie boli od dnia transferu zawsze tzn to mój drugi transfer i później się rozkręca...
Ozis ja Ci powiem, że zawsze i przy udanych 2x i przy bio chem 1x i nie udanych 3x transferach mam takie same objawy na początku. I są to objawy typowo okresowe. Ból brzucha, powiększone piersi, ból w krzyżu itp.. Musisz czekać kochana chociaż wiem, że idzie zwariować...
 
reklama
To jaki powinien być progesteron w dniu transferu???

Ja w dniu transferu 3 dniowych zarodków mialam 12,36 mlU/ml, tzn od trzech dni bralam 3x luteina 100 dowcipnie oraz 3x1 duphaston
A ty zawsze mialas transfery na naturalnym cyklu czy tylko tym razem? Moze powinnas sprobowac cykl sztuczny + leczenie od Pasikonika + tak jak @annemarie sugeruje zmiana lekarza/kliniki, bo tez mi sie wydaje, ze w dniu transferu mialas za wysoki progesteron
 
Dzięki za radę, wszystkie cenne. Pasikonik często się tu przewija na forum, czy on jest immunologiem czy ginekologiem?
Czytałam na necie, że nie udowodniono że te szczepienia limfocytami pomagają przy ni3plodnosci, czy leki doustne mogą mieć większą skuteczność? Macie dziewczyny jakąś wiedzę w tym temacie?
@annemarie poradzisz coś?
Ja sie nigdy nie szczepilam limfocytami partnera i chyba bym tego nie zrobila, dla mnie to troche zabawa w „ pana Boga” i tak jak piszesz nie jest to udowodnione , zreszta jak to cale leczenie . Zdanie sa podzielone , reszta od Ciebie zalezy.
 
reklama
@lama70 tule kochana. Nie wiem u jakiego dr jesteś, ale skoro dał ci takie dawki progesteronu przed transferem i to w dodatku na cyklu naturalnym to jakiś konował.... serio. Zmień słońce albo lekarza albo klinikę.
@dzoasia 6 na 6 to ładny wynik [emoji41] niech nabierają mocy [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️

Odnośnie progesteronu w dniu transferu, podpisuje się pod tym co @annemarie napisała. Wartości powinny być poniżej 20ng, 10-15 to w ogóle super.

@annemarie a w tej Pradze [emoji6] to przed transferem badali ci estradiol czy tylko opierali się na grubości endometrium? Jakie tam mają podejście do estradiolu (w cyklu sztucznym)
... o ile w ogóle ktoś się nim przejmuje [emoji6]

Dziewczyny, życzę kolejnych pięknych dni, obfitujących w wysokie bety [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Do góry