reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aaaaa!!!! Beta 183,8 ❤️ Nie wierze! Co za dzień ❤️
GRATULUJĘ, GRATULUJĘ, GRATULUJĘ
każda taka wiadomość dla Nas staraczek jest mega budujaca, że i Nam się uda:)
Ja wierzę że mi się uda w listopadzie, może naiwnie, ale obecna wiara i pozytywne myśli są super i oby nie minęły ..
Jeszcze raz gratulacje dla rodziców pięknej nagrody za cierpliwość i walkę❤️
 
Dzięki. Mam tylko sok z aronii, kupiłam jeszcze pomarańcze i będę się faszerować naturalną wit.C. Mam jeszcze kapuchę kiszoną. Oby przeszło, bo nie ma chwili oddechu.
Jak się czujesz? Już lepiej z tym spaniem?
Dziekuje, spanie mam jak nigdy ale dzis juz lepiej. Martwi mnie to tetno, mam niskie ciśnienie i tetno ponad 100 ale podobno w ciazy tak może być. . Poza tym dziś mam taki dyskomfort w podbrzuszu. Niby to nie skurcze sama nie wiem jak to określić. . I nie wiem czy panikuje juz, czy poprostu Maluchy rosną i ciągnie czy to coś złego, a wizyte mam za tydzień :(
 
Aaa ok czyli jeśli on mi wypisze to mogę kupc je w Belgi tez z refundacja ?
Szcz3ście dodzwoniłam się do nfz. Wydaje sie to proste musisz tylko wziąć od ubezpieczyciela w Belgii druk S1 i złożyć w nfz tam gdzie będziesz się leczyć czyli nfz mazowieckie tj.warszawa. pani bez wachania potwierdzila że wchidzi każdy zabieg nie tylko ratujący życie i recepty też na refundacje jjeżeli taka w polsce jest. Daję ci jeszcze numer gdybyś chciała coś dopytać 48 22 456 74 01. Myślę że w novum na rejestracji też będą wiedzieć. Podpytaj czy łapiesz się w polsce na te refundiwane leki tu są 3 proby, czy policzą ci te w belgii.
 
Dziekuje, spanie mam jak nigdy ale dzis juz lepiej. Martwi mnie to tetno, mam niskie ciśnienie i tetno ponad 100 ale podobno w ciazy tak może być. . Poza tym dziś mam taki dyskomfort w podbrzuszu. Niby to nie skurcze sama nie wiem jak to określić. . I nie wiem czy panikuje juz, czy poprostu Maluchy rosną i ciągnie czy to coś złego, a wizyte mam za tydzień :(
Z ciśnieniem i tętnem mam to samo. Lekarz kazał się nie martwić ale mierzyć ciśnienie. Dopóki tętno nie przekracza 120 nie należy się martwić. I to też musiałoby być ponad 120 w kilku pomiarach.
 
Aaa ok czyli jeśli on mi wypisze to mogę kupc je w Belgi tez z refundacja ?
No tak, w sumie to może i tak chociaż nie wiem jak to działa. Wiem, że mogą też takie europejskie wypisać recepty tylko nie wiem jak że zniżka by w Belgii do tego podchodzili.
Bo ja miałam zwykle polskie recepty tylko adres angielski chociaż kiedy doktor proponował EU wypisać.
 
reklama
Do góry