reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana ja to przyjmę kazda gromadkę która mi bozia da
A co tam najwyżej będę zyc skromnie ale szczęśliwie
A na dzień dzisiejszy modlę się ,aby choć jedno było
Będzie, masz zacięcie a to najważniejsze. Jak zdecydujesz sie na warszawę to może któraś z dziewczynek ma możliwości żeby cię trochę ugościć. Osobiscie 10 lat temu w taki sposób mieszkałam 7 dni stymulacji u takiej jednej cudownej Ani z Warszawy. Trzeba sobie pomagać bo nikt w garażu pieniędzy nie drukuje;)
 
Dziewczyny gratuluję pięknych bet ❤️❤️❤️❤️a za pozostałe oczekujące nadal trzymam kciuki ✊✊✊✊✊✊

Dzisiaj miałam taki zły sen że się pokłóciłam tak mocno z moim M że go wygnałam z domu. Jak się obudziłam to tak mi serce waliło że nie mogłam się uspokoić. Chyba z tej bezsilności głupoty się śnią i pewnie człowiek trochę zapomniał o drugiej osobie w tym wszystkim:hmm:

@Szczescie1986 czy Ty przypadkiem ostatnio nie pisałaś do Paśnika? Jak długo czekałaś na odpowiedź ? W poniedziałek pisałam do niego, potem w czwartek z dopiskiem pilne.
Kochana js pisałam do niego w poniedziałek i już we wtorek odpisał mi
 
@Ela86 @Niezapominajka2018 gratulacje :) Super!
Czekamy na resztę dziewczyn :)

U mnie kiepsko :( Byłam dziś na usg rano by potwierdzić pekniecie pecherzyka. Okazało się, że pecherzyk nadal jest, trzeci dzień ma 21-22 mm, i jakas grubsza otoczka zaczęła się wokół niego robić... prawdopodobnie nie pęknie. Lekarz powiedział też, że endometrium jest za grube jak na tę fazę - 13.5 mm. He? Zawsze miałam takie w okolicy owulacji. Nie wiem co o tym myśleć, poryczałam się jak wyszłam z gabientu. Umówiłam się na rozmowę z moją dr w godzinach 13-14. Ciekawe co powie... nigdy mi się takie coś.nie zdarzyło :(. Wiem, że to.nie tragedia i starałam się podchodzić na luzie, a teraz tak zareagowałam jakby to był koniec świata :(
Miałam identyczna sytuacje.. z takiego niepękniętego pęcherzyka niestety zrobiła się torbiel a na przerost endometrium dostałam lek orgametril. Miał on wyłuszczyć i wygładzić śluzówkę. Po miesiącu było juz Ok. Jednak juz kolejne próby były na sztucznym cyklu ze względu na pojawiające sie torbiele.
 
Będzie, masz zacięcie a to najważniejsze. Jak zdecydujesz sie na warszawę to może któraś z dziewczynek ma możliwości żeby cię trochę ugościć. Osobiscie 10 lat temu w taki sposób mieszkałam 7 dni stymulacji u takiej jednej cudownej Ani z Warszawy. Trzeba sobie pomagać bo nikt w garażu pieniędzy nie drukuje;)
Kochana jak ktoś ma maszynkę do pieniędzy to ja chciałabym pożyczyć nawet na 5 min zobaczymy co dr powie i jakie rokowania ,a potem będę soe uśmiechać i szukać taniego lokum
 
Dziekuje, spanie mam jak nigdy ale dzis juz lepiej. Martwi mnie to tetno, mam niskie ciśnienie i tetno ponad 100 ale podobno w ciazy tak może być. . Poza tym dziś mam taki dyskomfort w podbrzuszu. Niby to nie skurcze sama nie wiem jak to określić. . I nie wiem czy panikuje juz, czy poprostu Maluchy rosną i ciągnie czy to coś złego, a wizyte mam za tydzień :(
A może się wiercą maluszki, który to tydzień?
 
@annemarie pisząc z Tobą dzisiaj od rana jedna rzecz nie daje mi spokoju. Chodzi o te okno implatacyjne. Naczytałam się o testach ERA tylko według mnie oni przyjęli średni cykl 28 dniowy a co gdy on jest krótszy. Ja mam w tej chwili już 25 dniowy i czy w takim razie mimi że cykl jest sztuczny bo na naturalnym będzie trudno ze względu na to że chyba powoli przestaję jajeczkować nie podać zarodka wcześniej. Teraz był to 19 dc.

Trzymam mocno kciuki ✊✊✊✊
 
reklama
Do góry