reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szcz3ście dodzwoniłam się do nfz. Wydaje sie to proste musisz tylko wziąć od ubezpieczyciela w Belgii druk S1 i złożyć w nfz tam gdzie będziesz się leczyć czyli nfz mazowieckie tj.warszawa. pani bez wachania potwierdzila że wchidzi każdy zabieg nie tylko ratujący życie i recepty też na refundacje jjeżeli taka w polsce jest. Daję ci jeszcze numer gdybyś chciała coś dopytać 48 22 456 74 01. Myślę że w novum na rejestracji też będą wiedzieć. Podpytaj czy łapiesz się w polsce na te refundiwane leki tu są 3 proby, czy policzą ci te w belgii.
Kochan ty to jestes anioł i niech bozia ci w dzieciach to wynagrodzi .... i każdej z nas za dobre słowa
 
@Ela86 @Niezapominajka2018 gratulacje :) Super!
Czekamy na resztę dziewczyn :)

U mnie kiepsko :( Byłam dziś na usg rano by potwierdzić pekniecie pecherzyka. Okazało się, że pecherzyk nadal jest, trzeci dzień ma 21-22 mm, i jakas grubsza otoczka zaczęła się wokół niego robić... prawdopodobnie nie pęknie. Lekarz powiedział też, że endometrium jest za grube jak na tę fazę - 13.5 mm. He? Zawsze miałam takie w okolicy owulacji. Nie wiem co o tym myśleć, poryczałam się jak wyszłam z gabientu. Umówiłam się na rozmowę z moją dr w godzinach 13-14. Ciekawe co powie... nigdy mi się takie coś.nie zdarzyło :(. Wiem, że to.nie tragedia i starałam się podchodzić na luzie, a teraz tak zareagowałam jakby to był koniec świata :(
 
Hej Dziewczyny! :)
U mnie obecnie 28 tydzień, czyli początek 7. miesiąca. Wczoraj byłam u lekarza, synek już się przekręcił jak do porodu, szyjka zamknięta, nie skraca się się, ale co się okazało...główka jest dosyć nisko. Dostałam luteinę i nospę. Czy któraś z Was tak miała? Martwię się, bo to jest jeszcze bardzo wcześnie.
 
@Ela86 @Niezapominajka2018 gratulacje :) Super!
Czekamy na resztę dziewczyn :)

U mnie kiepsko :( Byłam dziś na usg rano by potwierdzić pekniecie pecherzyka. Okazało się, że pecherzyk nadal jest, trzeci dzień ma 21-22 mm, i jakas grubsza otoczka zaczęła się wokół niego robić... prawdopodobnie nie pęknie. Lekarz powiedział też, że endometrium jest za grube jak na tę fazę - 13.5 mm. He? Zawsze miałam takie w okolicy owulacji. Nie wiem co o tym myśleć, poryczałam się jak wyszłam z gabientu. Umówiłam się na rozmowę z moją dr w godzinach 13-14. Ciekawe co powie... nigdy mi się takie coś.nie zdarzyło :(. Wiem, że to.nie tragedia i starałam się podchodzić na luzie, a teraz tak zareagowałam jakby to był koniec świata :(
Kurka, czemu nie może być normalnie. :/
 
Hej Dziewczyny! :)
U mnie obecnie 28 tydzień, czyli początek 7. miesiąca. Wczoraj byłam u lekarza, synek już się przekręcił jak do porodu, szyjka zamknięta, nie skraca się się, ale co się okazało...główka jest dosyć nisko. Dostałam luteinę i nospę. Czy któraś z Was tak miała? Martwię się, bo to jest jeszcze bardzo wcześnie.
Ważne że wiesz, więc dużo odpoczywaj a z każdym dniem gdyby nie daj Boże to synuś będzie już bezpieczny w takim tygodniu ciąży.
 
reklama
Dziewczyny gratuluję pięknych bet ❤️❤️❤️❤️a za pozostałe oczekujące nadal trzymam kciuki ✊✊✊✊✊✊

Dzisiaj miałam taki zły sen że się pokłóciłam tak mocno z moim M że go wygnałam z domu. Jak się obudziłam to tak mi serce waliło że nie mogłam się uspokoić. Chyba z tej bezsilności głupoty się śnią i pewnie człowiek trochę zapomniał o drugiej osobie w tym wszystkim:hmm:

@Szczescie1986 czy Ty przypadkiem ostatnio nie pisałaś do Paśnika? Jak długo czekałaś na odpowiedź ? W poniedziałek pisałam do niego, potem w czwartek z dopiskiem pilne.
 
Do góry