reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, podchodzę teraz na cyklu naturalnym (lekko wspomaganym Clo), z uwagi na niskie amh i słabą odpowiedz przy poprzedniej stymulacji (były tylko 4 komórki). Teraz na naturalnym wiedziałam, że pęcherzyków będzie mało ale zastanawiam się co robić dalej. Wczoraj na kontroli miałam jeden pęcherzyk 19 mm a drugi 15 mm, reszta już mniejsza więc pewnie się nie nadaje. Jutro mam mieć punkcję, czy jest sens w ogóle do niej podchodzić z 2 pęcherzykami?
 
reklama
Dziewczyny, podchodzę teraz na cyklu naturalnym (lekko wspomaganym Clo), z uwagi na niskie amh i słabą odpowiedz przy poprzedniej stymulacji (były tylko 4 komórki). Teraz na naturalnym wiedziałam, że pęcherzyków będzie mało ale zastanawiam się co robić dalej. Wczoraj na kontroli miałam jeden pęcherzyk 19 mm a drugi 15 mm, reszta już mniejsza więc pewnie się nie nadaje. Jutro mam mieć punkcję, czy jest sens w ogóle do niej podchodzić z 2 pęcherzykami?

Blondasek a jakie masz AMH?
Są jeszcze jakieś kwestię które utrudniają ciąże?
Wszystko chyba zależy od kliniki,przy jednym na pewno nie podchodzą ale przy 2 myślę,że tak,ja miałam 3 i też miałam punkcję.
 
Blondasek a jakie masz AMH?
Są jeszcze jakieś kwestię które utrudniają ciąże?
Wszystko chyba zależy od kliniki,przy jednym na pewno nie podchodzą ale przy 2 myślę,że tak,ja miałam 3 i też miałam punkcję.

0,52 jak badałam ostatnio + endometrioza ale nie wiem jakiego stopnia bo laparoskopię miałam w 2012. Moja lekarka uważa, że ona by ze 2-3 razy na cyklu naturalnym podeszła. Wiadomo, że przy małej ilości i zapewne wątpliwej jakości trafić na tą dobrą komórkę to trochę totolotek :) Ale zanim zacznę myśleć o innych rozwiązaniach chciałabym wykorzystać wszystkie szanse na ciążę z własnych komórek.
 
Tak, wyspałam się i oczywiście biadolilam głupoty, jaki to mój mąż nie jest dla mnie dobry i opiekuńczy [emoji14] :D
Wynik na ta chwilę: pobranych 21 jajek, 2 puste. Reszta do obserwacji czy są takie jak być powinny...
Piekny wynik [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] za seksik na szkielku [emoji256][emoji256][emoji256]
 
Odebrałam wyniki i jest ok. Nie ma białka w moczu, nie ma przeciwciał (któraś pytała mnie o to czy robiłam allo przeciwciala, otóż robiłam ale znałam to pod nazwą odczyn coombsa, dzisiaj badanie powtórzyłam. :) ), toxo igg i igm ujemne, tsh w normie, żyć nie umierać. Tylko trochę hemoglobina i hematokryt poniżej normy. :(
Mam nadzieję, że nie będę musiała suplementować żelaza.
Żeby nie było zbyt różowo, to się podziębiłam, gardło i głowa mnie bolą, leżę i kwiczę.

Dziękuję za Wasze dobre słowa. :*
Nogi dalej jak u hipci, chyba trzeba się przyzwyczaić. ;)
Justynko w takim razie kurujcie się... chłopaki i mamuska mają się mieć dobrze [emoji173][emoji256][emoji123][emoji123]
Mega się cieszę że Wynik wyszedł właściwy [emoji4][emoji4]
 
Dziewczyny, podchodzę teraz na cyklu naturalnym (lekko wspomaganym Clo), z uwagi na niskie amh i słabą odpowiedz przy poprzedniej stymulacji (były tylko 4 komórki). Teraz na naturalnym wiedziałam, że pęcherzyków będzie mało ale zastanawiam się co robić dalej. Wczoraj na kontroli miałam jeden pęcherzyk 19 mm a drugi 15 mm, reszta już mniejsza więc pewnie się nie nadaje. Jutro mam mieć punkcję, czy jest sens w ogóle do niej podchodzić z 2 pęcherzykami?
Dlaczego wy dziewczyny w ogóle podchodzicie na takich cyklach do punkcji???
Jest to w ogóle nie opłacalne dla Was, za to dla kliniki mega :/
To oczywiście moje zdanie, i można się z nim zgodzić lub nie.
 
Jakoś dzisiaj mam takie przeczucie że nic się u mnie w środku nie dzieje. Jutro o 8 idę na betę, ale nie mam jakoś nadziei. Nie wiem dlaczego opuściła mnie nadzieja. Może po poprzednim rozczarowaniu. Jedyne co mnie teraz pociesza to, to że ma 6 mrozaczkow i będę mogła próbować baz cierpienia, bez zastrzyków. :sad:
Lepiej się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować :tak:trzymam ✊✊✊mocno
Ja też szłam z takim nastawieniem w poniedziałek, ale dobrze zaczęłam tydzień to Ty z @annemarie musicie dobrze zakończyć :rofl: i cala resztab betujacych:tak:
 
reklama
Wczoraj byłam z moją młodą w przychodni a tam dziecko z anginą i teraz się obawiam, że złapałam anginę. :(
Za to pisałam kilka dni temu, że młodą bolało pod sutkiem, pediatra twierdzi, że jest ok i że to się zaczyna już dojrzewanie (jednak!). Noworodki i rozhisteryzowana nastolatka w okresie buntu w jednym czasie, będzie ciekawie. [emoji23][emoji23][emoji23]
To kurujmy się razem. Leżę pod kocykiem, na dworze upał a ja ledwo ogarniam. ;)

Niby panuje angina, ja staram się unikać dzieci przedszkolnych ale wszędzie w sumie można złapać jakiś badziew :(

No właśnie mega zimno nawet pod kocem :p ja pije teraz herbatę z lipy bo już wszystko przetestowałam i nic nie działa na to gardło :/
 
Do góry