reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Najlepiej dodać 14 dni +wiek zarodka + ilość dpt a to dlatego, że transfer może być nawet 20 lub później dnia cyklu a wtedy wychodziłoby, że dzidziuś jest za mały w stosunku do rzekomego tygodnia ciąży i byłaby panika. Te założenia z tygodniami ciąży od dnia @ są skalkulowane dla idealnych cykli 28 dniowych.
W cyklu z transferem owulacja mi wypadła 17 dc, więc już by mi się rozjeżdżały terminy.

Chyba rozumiem, na ile moja glowa dzis wogole jest w stanie cos pojac :) Mi wyszlo, ze liczac od pierwszego dnia @ mialabym dzis 36 dzien a wedlug forumowej kalkulacji 16 dpt + 14 dni + 5 wiek zarodka, wiec 35 dni. Wiec mniej wiecej tyle samo na dana chwile.
 
reklama
Chyba rozumiem, na ile moja glowa dzis wogole jest w stanie cos pojac :) Mi wyszlo, ze liczac od pierwszego dnia @ mialabym dzis 36 dzien a wedlug forumowej kalkulacji 16 dpt + 14 dni + 5 wiek zarodka, wiec 35 dni. Wiec mniej wiecej tyle samo na dana chwile.
U mnie sie rozni o 3 dni wiec to juz duzo i uspokaja mnie co do wysokiej bety. Od 1go dnia @ to dzis 29ty dzien, a wg kalkulacji to 13 dpt + 5 + 14 = 32gi dzien. Wiec juz jest koncowka 5go tygodnia :)
 
Co do tego liczenia tygodnia ciazy to ja nadal tego nie kumam. Gdzies tam w necie czytalam, ze jak na kriotransferze, to od pierwszego dnia miesiaczki i to wszystko. Tu chyba na forum, ze ilosc dni od transferu plus 14 plus wiek zarodka. Takze w tej kwestii jestem juz glubia :baffled:
Wwzystko zależy od lekarza mi liczył od pierwszego dnia cyklu ostatniej miesiączki a też miałam crio.
 
Czesc dziewczyny, czy moge sie Was poradzic? Moj pierwszy transfer 1 mrozony blastus 5cio dniowy i jest beta, super, tyle ze chyba za wysoka... 30.08 transfer, 11.09 beta 1'001. To jest 12dpt. Wedlug norm to chyba 4/5 tydzien i wychodzi poza normy, nie jakos ogromnie ale jednak. Czy ktos z Was tak mial i bylo ok?
Tak, ja tak miałam, moja beta 17 dni po zapłodnieniu wynosiła nie 1001, a 3007. Ciąża pojedyńcza, jeden zarodek podany. Teraz 24 tc i wszystko książkowo i usg i test pappa. Póki co ciąża bezpoblemowa. Nic się nie stresuj.
 
U mnie sie rozni o 3 dni wiec to juz duzo i uspokaja mnie co do wysokiej bety. Od 1go dnia @ to dzis 29ty dzien, a wg kalkulacji to 13 dpt + 5 + 14 = 32gi dzien. Wiec juz jest koncowka 5go tygodnia :)
Nie wiem, ale kierujac sie wysokoscia bety, musialabym dostac swira majac w 7 dpt 1279. Ten sam lekarz u ktorego jestesmy stwierdzil ze jest ona ok, wiec wysokoscia poczatkowa juz sie nie stresuje.
Wiekszego stresa mam raczej o prawidlowy przyrost :)
 
reklama
Dziewczynki ja mam dzisiaj wizytę sprawdzania endometrium przed crio... Jak to jest jeśli endo jest dobre to za ile transfer? Jakie są normy dla endo? Trzymajcie proszę kciuki :)
 
Do góry