reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pati w której klinice w krk ci się udało? Beta nigdy nie jest za wysoka.
W Macierzynstwie, najpierw chodzilismy do dr Mirockiego, pozniej i on nas przygotowywal do in vitro dr Wyroba i jego moge polecic, dziala szybko i sprawnie. Mamy jeszcze 2 zarodki i napewno u niego bedziemy chcieli miec nastepne transfery. Teraz sie ciesze ze tylko 2 zarodki zostaly, wczesniej o tym nie myslalam, chcialam jak najwiecej zarodkow /szans, ale teraz nie oddalabym juz ich chyba :)
 
@Justin87 Kochana, przesun mnie na 17.09 prosze. Lekarz chce mnie w poniedzialek widziec z wynikami bety i progesteronu z soboty.

Ja nadal przeziebiona na maksa, ale na szczescie kaszel ustal. Teraz tylko leje mi sie z nosa i gardlo boli no i glowa. Musze sie jednak troche ruszyc, wiec pojade dzis dla wewnetrznego spokoju jeszcze raz na bete przed sobota i sprawdze progesteron przy okazji. Mysle, ze jak tak ok 13 pojade, czyli 5 godzin po lutinusie to powinno byc ok. Rano nie dalam rady ruszyc sie, wykonczona bylam. Dzis zaczynamy 16 dpt, powoli mnie strach ogarnia.
 
Co do tego liczenia tygodnia ciazy to ja nadal tego nie kumam. Gdzies tam w necie czytalam, ze jak na kriotransferze, to od pierwszego dnia miesiaczki i to wszystko. Tu chyba na forum, ze ilosc dni od transferu plus 14 plus wiek zarodka. Takze w tej kwestii jestem juz glubia :baffled:
 
Hej Kobiety,
coś nam się kalendarz kurczy, jak kogoś trzeba dopisać, to dajcie znać. :*
Czy któraś wzięła termin od @tina35 na wizytę do dr Lewandowskiego 17.09.?

@dżoasia teraz to już wybitnie mocno trzymam kciuki za piękną hodowlę złotych jajców, nie ma innej opcji. ✊✊✊
@chlopkers pozdrów synusia od ciotek forumowych. ;) Samych pięknych widoków Ci życzę. ❤️ Wiesz też, że zdjęcia są tu zawsze niezwykle mile widziane. :D
@nadziejaprzedewszystkim Kochana, jak tam u Ciebie, jak się czujesz? Ty masz dzisiaj cc, prawda? Już niedługo chłopcy będą z Tobą. :D Oby te pierwsze chwile z nimi były jednymi z najpiękniejszych w Twoim życiu. ❤️❤️ Powodzenia. :*

Miłego dnia. :*
@dżoasia kciuki by jajka dobrze rosły✊✊✊✊✊
@chlopkers pięknych widoków i pozdrowienia od ciotek❤️❤️❤️
@nadziejaprzedewszystkim żebyś mogła jak najszybciej przytulić swoje skarby❤️❤️❤️❤️❤️

A dla wszystkich spokojnego i miłego dnia❤️❤️❤️
 
Co do tego liczenia tygodnia ciazy to ja nadal tego nie kumam. Gdzies tam w necie czytalam, ze jak na kriotransferze, to od pierwszego dnia miesiaczki i to wszystko. Tu chyba na forum, ze ilosc dni od transferu plus 14 plus wiek zarodka. Takze w tej kwestii jestem juz glubia :baffled:
Najlepiej dodać 14 dni +wiek zarodka + ilość dpt a to dlatego, że transfer może być nawet 20 lub później dnia cyklu a wtedy wychodziłoby, że dzidziuś jest za mały w stosunku do rzekomego tygodnia ciąży i byłaby panika. Te założenia z tygodniami ciąży od dnia @ są skalkulowane dla idealnych cykli 28 dniowych.
W cyklu z transferem owulacja mi wypadła 17 dc, więc już by mi się rozjeżdżały terminy.
 
reklama
Co do tego liczenia tygodnia ciazy to ja nadal tego nie kumam. Gdzies tam w necie czytalam, ze jak na kriotransferze, to od pierwszego dnia miesiaczki i to wszystko. Tu chyba na forum, ze ilosc dni od transferu plus 14 plus wiek zarodka. Takze w tej kwestii jestem juz glubia :baffled:
Hmm ta druga opcja mialaby sens, w pon po wizycie zapytam sie lekarza i dam znac, moze sie komus przyda ;)
 
Do góry