reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, dziś jest 21dpt, zarodek był 6dniowy podany, beta rośnie 4696, ale nie wiadać jeszcze nic w pecherzyku ciążowym, nie wiem czy nie zacząć się stresować :( Drogie czy pamiętacie ile dni po transfrze już pecherzyk żółciowy lub serduszko było u Was widać? Będę wdzięczna za info!
Ja byłam 18 dpt i były widoczne tylko pęcherzyki, nie wiem nawet czy były te ciałka żółte, czy jak to się tam nazywa.
 
reklama
Dziewczyny wracam do Was.
Dziękuje wszystkim za gratulacje i słowa wsparcie po mega krótkiej cb.
To był piękny jeden dzień.Uczucia mam mieszane,przeplatają się z rozczarowaniem,rozgoryczeniem i zniechęceniem do życia ale Wasze forum nie pozwala mi na nic innego jak na dalszą walkę ;)


Zupełnie jakbym własne myśli czytała.


In vitro właśnie dwa razy właśnie nie ruszyło więc kompletnie nie ma reguły.

@Ozis dużo siły!
@heavyona byłam z naturalsikiem ale padł :(
@Agniecha1508 bardzo mi przykro z powodu ostatniego Mochikanina :(Wczoraj chyba miałaś wizytę,jakie kroki do dalszej walki?
@martuska09 ogromnie mi przykro :(:(:(:( jakie to cholernie niesprawiedliwe :(



Cuda się zdarzają przynajmniej na chwile :)
Powód do in vitro właśnie brak ciąży i niskie AMH.

@Felia będą bliźniaki czy trojaczki?:)!!!!!!
@gosia321 gratuluje córeczki!!Rośnijcie zdrowo :)
@annemarie cudowne wiadomości o 7 kropkach-oby tak dalej!!!
@Biedroneczka83 odpocznij jak tylko czujesz taką potrzebę.
@Sol gratuluje bety,mam nadzieje,że odetchnęłaś już choć trochę?
@Szczescie1986 juz po transferze?Trzymam kciuki!!Ile udało się wychodować zarodków?
@Kurcia aby jajka pięknie rosły!

Wszystkim pozostałym życzę dużo siły i trzymam kciuki za wspaniałe widoki na Wasze bobasy!!!
Witaj znowu kochana. Cieszymy się że jesteś :)
Ja odetchnelam ale już zbudowałam kolejny stres powyżej wszelkich norm. Jescze 10 dni do usg... Bardzo boję się pustego jaja albo braku serduszka. Ale wiem, że muszę wierzyć że będzie dobrze i się trzymać. I tak się staram funkcjonować.
A Ty jaki masz plan? Starania naturalne czy kolejne podejście?
 
Nie ja w tym się nieoriętuje, nie wiem czy po invitro jest tak samo, chciałabym się dowiedzieć jak to było u osób po transferze a nie przy standardowej ciąży :(
W 23 dniu po zapłodnieniu komórki (20 dni po transferze 3dniowego zarodka) zarodek 2,5 mm, pęchrzyk żółtkowy był, ale nie mierzony, serduszka jeszcze nie było. Bety nie podam bo u mnie była nienaturalnie gigantyczna, jak na trojaczki. Pamiętaj, że nasz organizm nie działa jak w zegarku, zarodeczek może pojawić się w każdej chwili, myślę, że za dwa dni już wszystko będzie widać u Ciebie.
 
reklama
Do góry