reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki. Trochę mnie nie było... Jednak trochę mnie to walnelo że się nie udało i jestem na l4, trochę poleniuchuje :) za tydzień mam wizytę kontrolna czy endometrium jest dobre czyli za dwa tygodnie znowu transfer. Gdzieś wyczytałam że ah nie robi się 5 dniowe blastocysty ę ponieważ tego dnia zarodek sam już wychodzi z otoczki hmm pewnie coś mylę ale może wiecie coś na ten temat? U mnie przy kriotransferze jest zawsze ah czy chce czy nie dlatego też cena większą
AH robi sie zaleznie od tego jaka gruba jest otoczka przejrzysta blastocysty.Przy swiezym transferze te decyzje podejmuje embriolog, przy krio ma to zawsze sens poniewaz proces mrozenia pogrubia i utwardza ja , co nie ulatwia rozprezenia i przebicia sie przez nia. Ma to sens.
 
reklama
Dzięki, @Mieciu85 wizytę mam 15ego dopiero, ale będę walczyć, może uda się wczesniej. Mam już wszystkie badania, wyszła mi jeszcze mutacja Pai-1 nieprawidłowa i MTHFR c667. Gratuluję dzisiejszych widoków

Dziekuje kochana, to masz to samo co ja tez c677T w hetero i pai hetero. A sprawdzalas homocysteine? Bo przy mthfr moze wyjsc podwyzszona. Mnie akurat wyszla ok.
 
Dziewczyny, ja się dzisiaj zdziwiłam tym jak wygląda odbiór badań w invimedzie we Wrocławiu. Okazało się, że po każdy wynik trzeba zgłaszać się osobiście. Chciałam zmienić właśnie invictę na invimed i teraz się zastanawiam. W invikcie mam swoje konto, do którego też jest podpięty lekarz i przychodzą mi na bieżąco wyniki badań i zalecenia. A w invimedzie trzeba specjalnie po wydruki wyników przyjeżdżać :szok:, a jak ktoś dojeżdża z innej miejscowości? Masakra. Metody jak w latach 90 w przychodni w pyziej górce. Ciekawe jak wygląda stymulacja (w invikcie rano badania hormonów i za min. 2 godz. wizyta) Mam nadzieję, że laboratorium embriologiczne jest na miarę XXI wieku, bo po to w sumie chcę tam pójść.


Przez internet też można było sprawdzić z tego co pamietam, a wyniki odbierałam przy wizycie.
 
Juz dzwonilam, lekarz jutro da mi znac co i jak, dzis go nie ma juz. Na dzis zostaly mi jeszcze dwa lutinusy dopochowo i jeden prog doustnie, wiec chyba ok bedzie do jutra.

Wiec teraz dziewczyny do jutra przetrwac, a nastepnie do wizyty jakos sie doczolgac.

Felia, gratuluje pieknej bety! Fajnie, ze ci lekarz skonsultuje progetseron, ale nie przejmuj sie bo ja przy pieknie rosnacej becie mialam progesteron 5/6. Bralam crinone i duphaston. Pomimo niskiego progestronu wsystko bylo ok i beta ladnie rosla, jednak lekarz znienil crinone na lutinus i przy okazji setduszkowej dwa tyg temu jak sprawdzalam to podskoczyl progesteron do 15 ( to bylo mierzone przed przyjeciem lekow), a jak widac ciaza sie rozwija. Ja czytalam ze te dopochwowe moga nie wychodzic az w takim stopniu we krwi, czytalam, ze dziewczyny czasami maja wlasnie poziom do 10 bo tez panikowalam i duzo czytalam na temat poziomu progesteronu. Napewno bedzie dobrze ale fajnie, se lekarz soe wypowie.
 
Hej dziewczynki. Trochę mnie nie było... Jednak trochę mnie to walnelo że się nie udało i jestem na l4, trochę poleniuchuje :) za tydzień mam wizytę kontrolna czy endometrium jest dobre czyli za dwa tygodnie znowu transfer. Gdzieś wyczytałam że ah nie robi się 5 dniowe blastocysty ę ponieważ tego dnia zarodek sam już wychodzi z otoczki hmm pewnie coś mylę ale może wiecie coś na ten temat? U mnie przy kriotransferze jest zawsze ah czy chce czy nie dlatego też cena większą
Nie marudź tylko niech robią ;) Ja zawsze biorę :)

Dziewczyny czy jeśli na opakowaniu Neoparin pisze ,ze można go trzymać w lodowce nie dluzej jak miesiąc to czy jeśli go trzymałam od czerwca nie ma on już mocy ? Czy poprostu pisza tak aby pisać
Ważność do 2021 roku
@Szczescie1986 @Agonia777 Neoparinu się nie powinno trzymać w lodówce, nie ma takiej info na opakowaniu i tak, traci moc po miesiącu przebywania w niej. Mi kiedyś o tym mówiła babka w aptece nawet.
 
reklama
Do góry