reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry dziewczynki. 8dpt
Jest cień!
Jest radość, kolatanie serca, nadzieja i niepokój.
Jest wielka wdzięczność za wszystkie trzymane kciuki, słowa i wasze wirtualne uściski. Jesteście niezastąpione.
Beto rośnij! Zobacz załącznik 891230
Cudownie kochana wiedzialam ze ten transfer bedzie tym udanym trzymam kciuki za ciemnienie kresek i wzrost bety [emoji7][emoji7][emoji8][emoji8][emoji122][emoji122][emoji122]
 
reklama
@Niezapominajka2018 Tak mi przykro kochana. Wyplacz sie, tylko nie popadaj w depresje, ze sie nie uda, a dzialaj dalej. Wierzymy wszystkie, ze bedzie dobrze, ze nastepnym razem kropki dadza rade. Przynajmniej juz beta drgnela, wiec zle nie jest, choc oczywiscie final nie taki jaki chcialas. Ale gloka do gory, badz dzielna! :)

U mnie w 23dpt doszlo do poronienia, lekarz tez wspominal, ze mimo iz zarodek spoko, to moglbyc jednak wadliwy, ze macica czasami wie, ze niemialby szans. Co jednak na 3-4 dni przed poronieniem zauwazylam, to tak samo chyba jak u ciebie, ze napiecie w piersiach ustalo, brzuch przestal reagowac, przestalo ciagnac. Moze to przypadek, ale dzis mysle, ze to juz wtedy maluch sie zegnal.
 
Witam. No już po podgladzie jajków
Jest 9 sztuków - nie wielka ta hodowla. sobota 25.08.18 pobranie. Transfer we czwartek 30.08.18 - jak będzie co transferować. Tym razem mniej ale może poszło w jakość nie ilość. także @Justin87 proszę o dopisanie do kalendarza , a Was dziewczynki o mega mocne ✊✊✊ do czwartku za owocny seksik na szkle.
Agniecha cały czas 3mamy mocne ✊✊✊✊✊✊
Oczywiście, że poszły w jakoś :D Nie ma innej opcji...
Czyli punkcja już jutro - dawaj znać od razu jak będzie :* :*
 
Dzięki wielkie annemarie [emoji8]. Wiem, że w Londynie to na sto procent bym coś znalazła ale ja jestem w Manchester i tutaj jest kaszanka. A do Londynu bardzo daleka droga....
Żeby można było to zrobić za jednym zamachem to pewnie i wybrałabym się 200 mil ale to przyrost muszę sprawdzić a nie wartość bety więc szukam czegoś bliżej.
A w ktorym labo u ciebie ci taka odpowiedz dali? Bo z tego co widze to jest ich pare , przynajmniej w necie
 
Witam. No już po podgladzie jajków
Jest 9 sztuków - nie wielka ta hodowla. sobota 25.08.18 pobranie. Transfer we czwartek 30.08.18 - jak będzie co transferować. Tym razem mniej ale może poszło w jakość nie ilość. także @Justin87 proszę o dopisanie do kalendarza , a Was dziewczynki o mega mocne [emoji110][emoji110][emoji110] do czwartku za owocny seksik na szkle.
Super. 9 sztuk to dobra ilość żeby jakości nie szkodzic. Teraz żeby wszystkie ładnie się pobrały a potem zaplodnily. Kciuki zacisniete.
 
Dzień dobry dziewczynki. 8dpt
Jest cień!
Jest radość, kolatanie serca, nadzieja i niepokój.
Jest wielka wdzięczność za wszystkie trzymane kciuki, słowa i wasze wirtualne uściski. Jesteście niezastąpione.
Beto rośnij! Zobacz załącznik 891230
piękna krecha kochana trzymam dalej kciuki za beta będzie duża✊✊✊ i będzie rózowa pupka albo 2 ;)
 
reklama
Do góry