reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jest jedna polska przychodnia w Manchesterze i powiedzieli mi, że zrobią ale dopiero w przyszłym tygodniu.
Napisz mi na priv kochana gdzie Ty jezdzisz. Ale to pewnie Londyn, z tego co mi pisałaś tak mi się kojarzy?
Kurcze niby taki europejski kraj a podstawowych badań nie ma gdzie zrobić. Ciekawe jak prowadzenie ciąży u was wygląda aż boje się zapytać?
 
reklama
czy to te?
Link do: BD Micro-Fine Plus strzykawka insul. 1ml z igłą 0,3 x 8mm 30G 100 szt.

Mi w aptece dali zwykłą strzykawkę a do tego igłę, najgorszą jak do tej pory, już nawet igła od heparyny jest o niebo lepsza. Po zastrzyku z prolutexu mam twarde coś pod skórą i mnie boli.

Twój link się nie otwiera. Ja kupuje zwykle takie (to jest skrzykawka z igła), opakowanie 10szt kosztuje poniżej 5zl.
IMG_1176.jpg


Tylko z przestrzykiwaniem trzeba dojść do wprawy [emoji85]

@Sol to żaden cień. Krechy jak się patrzy. Za piękny wynik z labu [emoji110]️[emoji110]️
 

Załączniki

  • IMG_1176.jpg
    IMG_1176.jpg
    117,2 KB · Wyświetleń: 463
Dobrze to wystarczy mi na dwa tygodnie. Już też poczytałam że jakieś są strzykawki do podawania insuliny. Zamówię na próbę.
No dziś miałam kryzys z tym zastrzykiem, aż krew mi poleciała. Może w aptece dali mi co tam akurat mieli.
Niezapominajka napisałam na priv, choć nie wiem czy dobrze.
A mialas do wstrzykniecia igly 4.4mm one sa krociutkie ja takimi podawalam prolutex
 
Insulinowki polecam [emoji41]
Ale wtedy trzeba sobie przestrzykiwać zawartość, a to nie każdemu pasuje.
Ja zawsze (czytaj jak potrzeba [emoji6]) kupuje takie jak na zdjęciu.
A to poniżej to najlepsze igły, jakie mi się udało dostać. Są suuuuuuper [emoji51] o ile, w ogóle można tak napisać [emoji23]

Zobacz załącznik 891200
O tak te igielki 0.3 tez sa super ale ciezko je dostac
 
a jedna po drugiej stymulacja nie wpływa na jakość komórek jajowych? Lekarze zalecają odczekać trzy miesiące. Wiem że dla psychiki jest lepiej od razu działać. Ja np. nie wiedziałam że dobrze jest na trzy miesiące odstawić kawę i cukier.
Myślę że lekarz powinien podpowiedzieć i doradzić najlepiej.
Tak jak wcześniej wspominałam symulację miałam 3 miesiące temu, więc ok. A kawy nie muszę odstawić bo nie lubię, gorzej z cukrem
 
Witam. No już po podgladzie jajków
Jest 9 sztuków - nie wielka ta hodowla. sobota 25.08.18 pobranie. Transfer we czwartek 30.08.18 - jak będzie co transferować. Tym razem mniej ale może poszło w jakość nie ilość. także @Justin87 proszę o dopisanie do kalendarza , a Was dziewczynki o mega mocne [emoji110][emoji110][emoji110] do czwartku za owocny seksik na szkle.
Piekny wynik wazne zeby byly dobrej jakosci. Zaciskam kciuki kochana ;)
Wlasnie skonczylam encorton postaram sie w poniedzialek wyslac to co mi zostalo tak jak obiecalam :)
 
reklama
Sol tu probowalas?
Dzięki wielkie annemarie [emoji8]. Wiem, że w Londynie to na sto procent bym coś znalazła ale ja jestem w Manchester i tutaj jest kaszanka. A do Londynu bardzo daleka droga....
Żeby można było to zrobić za jednym zamachem to pewnie i wybrałabym się 200 mil ale to przyrost muszę sprawdzić a nie wartość bety więc szukam czegoś bliżej.
 
Do góry