reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Sol, a ten Polski lab nie zdal egzaminu jednak? Moze po polskich przychodzniach podzwon i oni beda mieli jakis kontakt, a jak nie to wsiadaj w pociag i do Miecia przyjezdaj, nasz lab czynny w soboty i niedziele [emoji6]
Jest jedna polska przychodnia w Manchesterze i powiedzieli mi, że zrobią ale dopiero w przyszłym tygodniu.
Napisz mi na priv kochana gdzie Ty jezdzisz. Ale to pewnie Londyn, z tego co mi pisałaś tak mi się kojarzy?
 
Jest jedna polska przychodnia w Manchesterze i powiedzieli mi, że zrobią ale dopiero w przyszłym tygodniu.
Napisz mi na priv kochana gdzie Ty jezdzisz. Ale to pewnie Londyn, z tego co mi pisałaś tak mi się kojarzy?
Sol tu probowalas?
 

Załączniki

  • 2E77C784-41FF-4F4A-BB8F-7715F641498F.png
    2E77C784-41FF-4F4A-BB8F-7715F641498F.png
    276,8 KB · Wyświetleń: 138
Ze stymulacja to nie ma co czekać. Odpoczywać będę potem przed transferem 2-3 miesiące po hiperce
a jedna po drugiej stymulacja nie wpływa na jakość komórek jajowych? Lekarze zalecają odczekać trzy miesiące. Wiem że dla psychiki jest lepiej od razu działać. Ja np. nie wiedziałam że dobrze jest na trzy miesiące odstawić kawę i cukier.
Myślę że lekarz powinien podpowiedzieć i doradzić najlepiej.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki. 8dpt
Jest cień!
Jest radość, kolatanie serca, nadzieja i niepokój.
Jest wielka wdzięczność za wszystkie trzymane kciuki, słowa i wasze wirtualne uściski. Jesteście niezastąpione.
Beto rośnij! Zobacz załącznik 891230
Aaaa suuuper!!!! Gratulacje! Dokładnie, ja tez nie widze żadnego cienia tylko wyraźna, grubiutka kreskę!!!!
 
Do góry