reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej, ja już po. Jesteśmy na jedzonku, więc focie później. Nie wiemy jaka płeć ale trochę się zestresowałam badaniem. Większe 7,7 cm nie chciało pokazać, czy ma kość nosową a przezierność karkowa wyszła 2,5 mm. :/ przy drugim podejściu już było widać kostkę, ale i tak żyć mi już nie da ta przezierność. :( śmieszne trochę to moje dziecko, bo założyło ręce za głowę i miało plażę. ;) Ryzyka mam niskie ale nie wiem czy mogę spać spokojnie. Drugi pokazał się w całej okazałości i nie było problemu z pomierzeniem.
Ogólnie wychodzi, że wszystko jest w porządku i nie muszę się martwić ale wiecie zapewne jak to jest. :/
Zmienił się nam termin porodu z 27.02 na 22.02. [emoji4]
Cudownie ze wszystko ok
A blizniaki zrobia prezent dla ciotki imieninowy jak dotrwaja do daty porodu [emoji173][emoji173]
 
Dziewczyny poratujcie znów wiedzą :) spłynął kolejny wynik TSH. Jest w normie ale przy górnej granicy. Jutro wizyta lekarska ale lekarz nie kazał zrobić TSH - zrobiłam dla siebie i nie wiem co myśleć i czy pokazać mu wynik?
TSH (s) 3,72 mlU/l norma: 0,27 - 4,2

Przy stymulacji do in vitro kiedyś zalecił mi euthurox 50 ale potem po 1 próbie i negatywnej becie kazał wszystko odstawić.. przypomnę - u mnie 35 tc.
Pokazuj koniecznie i przypomnij ze bralas eutyrox wczesniej byc moze ze jest potrzeba wlaczenia go ponownie
 
Hej, ja już po. Jesteśmy na jedzonku, więc focie później. Nie wiemy jaka płeć ale trochę się zestresowałam badaniem. Większe 7,7 cm nie chciało pokazać, czy ma kość nosową a przezierność karkowa wyszła 2,5 mm. :/ przy drugim podejściu już było widać kostkę, ale i tak żyć mi już nie da ta przezierność. :( śmieszne trochę to moje dziecko, bo założyło ręce za głowę i miało plażę. ;) Ryzyka mam niskie ale nie wiem czy mogę spać spokojnie. Drugi pokazał się w całej okazałości i nie było problemu z pomierzeniem.
Ogólnie wychodzi, że wszystko jest w porządku i nie muszę się martwić ale wiecie zapewne jak to jest. :/
Zmienił się nam termin porodu z 27.02 na 22.02. [emoji4]

Super Justynka, swietne wiadomosci! Juz sie nie zamartwiaj bo wszystko jest pieknie[emoji7][emoji7] i dbaj o swoje dwa [emoji173]️[emoji173]️
 
reklama
Do góry