reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki , czy po encortonie miałyście jakiś objawy, np. bóle głowy , zawroty itd.. Od wczorajszego południa, mam takie zawroty, że się bałam dziś do pracy jechać autem.
I tak się zastanawiam- czy to od encortonu czy hormonów, a może to już "starość"
 
Hej Dziewczyny, piszę przede wszystkim z pytaniem do mam bliźniakowych. Byłam dzisiaj u innego gina (szukam dobrego, który pracuje też w szpitalu, gdzie będę rodzić) i ten z dzisiaj dał mi do myślenia. Dzisiaj gin pomierzył tylko CRL i według jego pomiarów pomiędzy dziećmi jest różnica tygodnia. Nie strasząc powiedział, że to jest do kontroli (wiadomo), żeby sprawdzać czy nie dochodzi do hipotrofii jednego z dzieci. Jak to było u Was? Jakie były różnice w wieku prenatalnym dzieci?
Wczoraj mój gin sprawdzał przepływy i wszystko jak na razie niby gra. Według tego z dzisiaj też, ale ja już myślę, co to będzie dalej.
Kochana napisz tez może w wątku ciąża blizniacza - tam mam bliźniaków juz bardziej zaawansowanych jest dużo, może któraś miała podobna sytuacje...
 
Ok. :) a mogłabyś napisać jaka jest u Ciebie różnica pomiędzy maluchami? :)
U mnie jest jeden dzień różnicy. Waga identyczna, tylko jeden jest większy o 0,4 cm. Mi lekarz mówił ze ten parametr Pl jest ważny chociaz nie pamietam co znaczy ale u mnie jest 0,85 przy obu a to podobno bardzo dobrze.. mój jeden Maluch na początku był 5 dni młodszy, nawet lekarz liczył się z tym ze ciaza może oburzec pamiętasz? A teraz zobacz jak ładne wyrównał. Spokojnie, poczekaj do prenatalnych może więcej się wyjaśni. ..
 
Dziewczynki , czy po encortonie miałyście jakiś objawy, np. bóle głowy , zawroty itd.. Od wczorajszego południa, mam takie zawroty, że się bałam dziś do pracy jechać autem.
I tak się zastanawiam- czy to od encortonu czy hormonów, a może to już "starość"
Ja biorę encorton i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.
 
U mnie jest jeden dzień różnicy. Waga identyczna, tylko jeden jest większy o 0,4 cm. Mi lekarz mówił ze ten parametr Pl jest ważny chociaz nie pamietam co znaczy ale u mnie jest 0,85 przy obu a to podobno bardzo dobrze.. mój jeden Maluch na początku był 5 dni młodszy, nawet lekarz liczył się z tym ze ciaza może oburzec pamiętasz? A teraz zobacz jak ładne wyrównał. Spokojnie, poczekaj do prenatalnych może więcej się wyjaśni. ..
Jutro mam prenatalne, to się więcej dowiem. [emoji4] u mnie jest różnica we wzroście maluchów ponad 1 cm.
 
reklama
Do góry