reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A


Noo popłakałam się niesamowicie na tej wizycie. Leczymy się w Macierzystwie. Wiedziałam że różowo nie jest, ale lekarz mówił bardzo konkretnie. Twierdził że nie chce Nas okradac z nadziei, ale trzeba znać swoje położenie. Dużo czasu Nam poświęcił na wyjaśnienie jakie opcje są przed nami, co on zaleca i mówił żeby na spokojnie wszystko przeliczyć i przekalkulowac.
Nie marudzil, tylko opowiadał że takie przypadki jak nasz to norma i nie ma co zwlekac tylko działać jeśli dziecko jest naszym priorytetem.

Laurka czy Ty nie jest u dr P??????
 
reklama
Jutro miałam mieć transfer. Niestety moja pani dr nie poinformowała laboratorium kiedy mają rozmrozić zarodki. Transfer został odwołany. Siedzę i ryczę. Mam już dość. Tyle staran, badań leków zabiegów. Wszystko żeby przygotować się do tego podejścia na 100% a tu takie coś. Nie dociera to do mnie i nie rozumiem jak ona mogła popełnic taki błąd.

Ja pierdl...Współczuje :/
 
U nas jest wszystko dobrze serduszko bije 7tydzien 1 dzień według okresu a według usg 7tydzien 3 dzień jest mały krwiaczek ale mam się nim nie martwić może się wchłonąć albo pęknąć i może być plamienie albo brudzenie aby się nie martwić a termin na 6 albo 8 kwietnia i założył już mi kartę ciąży i dał na badania muszę zrobić badania mocz morfologię glukozę i następna wizyta 19 września ;)
 
607E6777-3E15-4C42-B097-72A4AC90D274.jpeg
 

Załączniki

  • 607E6777-3E15-4C42-B097-72A4AC90D274.jpeg
    607E6777-3E15-4C42-B097-72A4AC90D274.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 450
U nas jest wszystko dobrze serduszko bije 7tydzien 1 dzień według okresu a według usg 7tydzien 3 dzień jest mały krwiaczek ale mam się nim nie martwić może się wchłonąć albo pęknąć i może być plamienie albo brudzenie aby się nie martwić a termin na 6 albo 8 kwietnia i założył już mi kartę ciąży i dał na badania muszę zrobić badania mocz morfologię glukozę i następna wizyta 19 września ;)

Pieknie [emoji173]️
 
reklama
Hej Dziewczyny, piszę przede wszystkim z pytaniem do mam bliźniakowych. Byłam dzisiaj u innego gina (szukam dobrego, który pracuje też w szpitalu, gdzie będę rodzić) i ten z dzisiaj dał mi do myślenia. Dzisiaj gin pomierzył tylko CRL i według jego pomiarów pomiędzy dziećmi jest różnica tygodnia. Nie strasząc powiedział, że to jest do kontroli (wiadomo), żeby sprawdzać czy nie dochodzi do hipotrofii jednego z dzieci. Jak to było u Was? Jakie były różnice w wieku prenatalnym dzieci?
Wczoraj mój gin sprawdzał przepływy i wszystko jak na razie niby gra. Według tego z dzisiaj też, ale ja już myślę, co to będzie dalej.
 
Do góry