reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wow :):) Ale suuuper :):)
Widzisz Olcia a tak się bałaś... :)
No znowu się przekonałem że nie ma sensu się nastawić i próbować analizować coś na czym się człowiek kompletnie nie zna :p z jednej strony jestem dalej w szoku że tylko tyle mam zalecone a z drugiej strony jestem mega szczęśliwa że tylko tyle trzeba żeby w końcu mogło się udac !!! ❤️❤️❤️❤️
Teraz muszę czekać na moją panią doktor aż wróci z urlopu i lecimy z tematem :)
 
reklama
Halllooo
Hallllooooo

MAM DO ODDANIA WIZYTE DO PAŚNIKA DO WARSZAWY NA 15 WRZESNIA

KOMU Potrzebna :)

a u mnie się okazało że jednak wszystko w miarę ok nie muszę przechodzic przez szczepienia i leczenie wystarczy zwiększyć dawkę encortonu :)
Cudne wieści dla moich uszu transfer pewnie w październiku :p
To idziemy razem!!
 
Byłam dzisiaj u swojego gina i oglądaliśmy z mężem nasze brzdące.
Są już bardzo duże, dzisiaj mam 12t5d a one są wielkością jeden 14t4d a drugi 14t1d. Ten większy wygląda panu doktorkowi na dziewczynkę a mniejszy na chłopca (tak jak obstawiałam. ;) ) Serduszka pięknie biją, widać kości nosowe, przezierność też w porządku. Tak więc odetchnęłam z ulgą. W środę usg genetyczne. Oby wszystko było dobrze.
Just to super! Ale wielkie brzdace :) Doczekalas sie w koncu wizyty :) Niesamowite jak sie zmieniaja od usg do usg co? :) [emoji173] Masz juz imiona dla chlopczyka i dziewczynki?

Ja tez wczoraj bylam na tym usg genetycznym czy tam prenetalnym, spry ale nie wiem jak to w tym ich jezyku sie nazywa, chodzi o to badanie ok 12 t co sprawdzaja na usg czy nie ma wad genetycznych i chromosomalnych... W kazdym razie na usg bylo wszystko idealnie wiec juz sobie nawer darowalam to badanie z krwi, bo nie jestem w grupie podwyzszonego ryzyka. Wierze ze bedzie dobrze :) U mnie tez dziecko starcze o 6 dni niz to pokazuje termin. Za msc juz poznam plec :)


Ale zeby nie bylo tak kolorowo to krwiak w ciagu 2 tyg nie zmniejszyl sie nic a nic :( Ja juz nie mam sily na to cholerstwo :( 2 tyg murem w domu siedzialam, taka mialam nadzieje ze juz go nie zobacze :(
 
Just to super! Ale wielkie brzdace :) Doczekalas sie w koncu wizyty :) Niesamowite jak sie zmieniaja od usg do usg co? :) [emoji173] Masz juz imiona dla chlopczyka i dziewczynki?

Ja tez wczoraj bylam na tym usg genetycznym czy tam prenetalnym, spry ale nie wiem jak to w tym ich jezyku sie nazywa, chodzi o to badanie ok 12 t co sprawdzaja na usg czy nie ma wad genetycznych i chromosomalnych... W kazdym razie na usg bylo wszystko idealnie wiec juz sobie nawer darowalam to badanie z krwi, bo nie jestem w grupie podwyzszonego ryzyka. Wierze ze bedzie dobrze :) U mnie tez dziecko starcze o 6 dni niz to pokazuje termin. Za msc juz poznam plec :)


Ale zeby nie bylo tak kolorowo to krwiak w ciagu 2 tyg nie zmniejszyl sie nic a nic :( Ja juz nie mam sily na to cholerstwo :( 2 tyg murem w domu siedzialam, taka mialam nadzieje ze juz go nie zobacze :(
@Cassiah to zacznij może robić trochę na przekór i zacznij chodzić to może sam się zlituje i Cię opuści nieproszony gość... :p
 
Wiem jakie to cudowne uczucie widziec juz zarysy czlowieczka [emoji847] Gratuluje!
Piszesz ze masz krwiaczka, ja tez mialam malego i tez niby zylam normalnie, mie oszczedzalam sie zbytnio i urosl przez to 3 krotnie! Dopiero jak zaczelam wypoczywac i uwazac na siebie zaczal sie zmniejszac. Lepiej jeszcze ten msc to ostatniej wizyty sie oszczedzaj, pewnie on zniknie i wrocisz do normalnego zycia :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, my już po :-) z malutką wszystko dobrze, waży 2700, więc tendencja pół KG na dwa tygodnie zachowana :-D gorzej bo mój organizm i łożysko dają oznaki zbliżającego się porodu i mamy nadzieję z Panią Doktor, że chociaż jeszcze dwa tygodnie wytrzymam, żeby księżniczka nie była wcześniakiem :-) ale mam być gotowa, że w każdej chwili może się zacząć akcja porodowa.

@Barburka Żebyś znalazła to Cię oznaczam hah
Dobrze ze zdrowo rosniecie [emoji173] trzymamy mocne kciuki zebyscie wytrzymaly te dwa tygodnie, tak by bylo bezpiecznie dla malenkiej [emoji173] mocne usciski dla Was [emoji9]
 
Do góry