reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bardzo Ci wspolczuje tego co przezywasz[emoji20][emoji20] jak sie nazywa ta pani dr?
To u nas przed ostatnim transferem pamietam byla akcja, jak mielismy pol godziny opoznienia, nasz dr poszedl zrobic do labu awanture o to. Slyszelismy jak babeczki mu tlumaczyly, ze przeciez teraz lezy pacjentka szefa, ale je opieprzyl i weszlismy za kilka minut. Nie bylo gadania.
Dr H. S-Z.
 
To mysle ze kapnela sie ze nie tak ustawila ci progesteron i dlatego nie informowala labolatorium o rozmrazaniu. Kochana z jednej strony naprawde dobrze ze sie ocknela
Dobrze ze nie zmarnowala zarodka, to fakt. Ale kurde nie powinno byc w ogole mozliwosci, zeby popierdzielila czas przyjmowania lekow.. wiem, ze oni tam maja w standardzie zarodki 3 dniowe, ale po to maja karty pacjentow i w systemie i papierowe, zeby takich pomylek nie bylo. Normalnie rece opadaja
 
@motylek24 kopa w dupsko Ci dać :). Przyrost super, beta wystartowała z kopyta. Powodzenia :)
No dzwoniłam do lekarza, nic nie kazał już powtarzać tylko za trzy tygodnie iść na USG. Dobre sobie za trzy tygodnie dopiero! to wieczność jak ja to wytrzymam. Pytałam o niską wartość bety to powiedział że jej wysokość jest sprawą indywidualną i najważniejsze są przyrosty. Pogratulował i szybko się pożegnał.
 
Jutro miałam mieć transfer. Niestety moja pani dr nie poinformowała laboratorium kiedy mają rozmrozić zarodki. Transfer został odwołany. Siedzę i ryczę. Mam już dość. Tyle staran, badań leków zabiegów. Wszystko żeby przygotować się do tego podejścia na 100% a tu takie coś. Nie dociera to do mnie i nie rozumiem jak ona mogła popełnic taki błąd.
Co Ty w ogóle mówisz?????? Kurde w takich klinikach taki błąd??????????? :realmad::wściekła/y::angry::crazy:
Moim zdaniem powinni Cię najpierw przeprosić a później zwrócić koszty leków, które musiałaś zakupić ;/
 
reklama
Do góry