reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie znam kobiety. Musze poszukac na stronce kliniki. Ale pomysl czy nie zmienic lekarza na tej ostatniej prostej. Ja bym cisnela na ktoregos z tych najblizej szefa, mojego dr Z albo dr W.
Alez sie wkurzylam [emoji35] Nie bede dzis chyba musiala pic kawy na niskie cisnienie.
Nie po to sie wybiera drogie jak cholera Nov.um, zeby takie jaja robili.
Kochana jesteś [emoji11] pomyśle o zmianie lekarza. Pójdę do niej na wizytę w następnym tyg, zobaczymy co powie i wtedy podejmę decyzję.
 
reklama
Ja mialam krótki z antagonista zawsze .
1 fostipur
2 gonal
3 gonal + menupur
4 menopur
+ zawsze od 6 dnia lub gdy pecherzyki wieksze niz 12 /14dołanczalam orangutana :)
Orangutan to Orgalutran - antagonista ;)
Przed mialam zawsze antyki 10-14 dni

Ewunka co oznacza Antagonista?
Pamiętasz jakie dawki Menopur dostawałaś?
Bo u mnie zawsze 225 plus inne leki i zawsze jedna blastka,która nie dawała rady :/
 
Dobrze ze nie zmarnowala zarodka, to fakt. Ale kurde nie powinno byc w ogole mozliwosci, zeby popierdzielila czas przyjmowania lekow.. wiem, ze oni tam maja w standardzie zarodki 3 dniowe, ale po to maja karty pacjentow i w systemie i papierowe, zeby takich pomylek nie bylo. Normalnie rece opadaja
Dokladnie. Mi to sie w glowie nie miesci jak tak mozna
 
Kochana jesteś [emoji11] pomyśle o zmianie lekarza. Pójdę do niej na wizytę w następnym tyg, zobaczymy co powie i wtedy podejmę decyzję.
Po prpstu trzeba jej powiedziec ze juz jej nie ufacie. Sorry ale w leczeniu nieplodnosci zaufanie do lekarza to podstawa. Ja dlatego ze nie zaufalam lekarzowi w klinice P w Krakowie, dymalam cala procedure spod Krk do Warszawy do Novum. Bo sie uparlam na dr Z.
Tylko walczcie mocno bo do tych lekarzy sa dlugie terminy. Niech Wam pomoze to ogarnac. Jak chca to wszystko moga
 
Po prpstu trzeba jej powiedziec ze juz jej nie ufacie. Sorry ale w leczeniu nieplodnosci zaufanie do lekarza to podstawa. Ja dlatego ze nie zaufalam lekarzowi w klinice P w Krakowie, dymalam cala procedure spod Krk do Warszawy do Novum. Bo sie uparlam na dr Z.
Tylko walczcie mocno bo do tych lekarzy sa dlugie terminy. Niech Wam pomoze to ogarnac. Jak chca to wszystko moga
Mogę priv ?
 
Dziewczyny ja w piątek miałam betę 32 i w sobotę zrobiłam test domowy. Zawsze chciałam zobaczyć dwie kreski. Trochę głupie Niestety druga kreska wyszła blada, pewnie jeszcze za mało hormonu było we mnie. Dzisiaj zrobiłam ponownie i wynik identyczny. Czy to znaczy że może beta nie rośnie? Zestresowalam się. Wizytę mam dopiero we czwartek Czy powinnam iść dzisiaj lub jutro na krew?
Absolutnie się nie przejmuj. Jeśli kreska jest jest dobrze.
Te testy maja taka różna czułość że nawet 2 tej samej firmy mogą wyjść różnie.

Idź na badania tak jak planowałas i już nie sikaj na testy a taki prawdziwy zrobisz sobie jak już beta będzie bardzo bardzo wysoko w górze!
 
reklama
Do góry