reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie znam kobiety. Musze poszukac na stronce kliniki. Ale pomysl czy nie zmienic lekarza na tej ostatniej prostej. Ja bym cisnela na ktoregos z tych najblizej szefa, mojego dr Z albo dr W.
Alez sie wkurzylam [emoji35] Nie bede dzis chyba musiala pic kawy na niskie cisnienie.
Nie po to sie wybiera drogie jak cholera Nov.um, zeby takie jaja robili.
 
reklama
No dzwoniłam do lekarza, nic nie kazał już powtarzać tylko za trzy tygodnie iść na USG. Dobre sobie za trzy tygodnie dopiero! to wieczność jak ja to wytrzymam. Pytałam o niską wartość bety to powiedział że jej wysokość jest sprawą indywidualną i najważniejsze są przyrosty. Pogratulował i szybko się pożegnał.
Trochę ma w tym racji. Wartości każda z nas ma inne - jedne mają bardzo wysokie, drugie niskie.
Ale nie powtarzać bety do czasu USG??? - chyba oszalał :p
 
reklama
Do góry