reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana, dziekuje za pamiec :).
Nie pisalam, bo troche sie dzialo...
Jestem Mamą od soboty. Nie obyło sie bez małych komplikacji, ale obydwoje z Synkiem mamy sie dobrze i jestesmy juz w domu. Miał 58cm i wazyl 3700. Nie bede oryginalna jak napisze, ze jest najpiekniejszy na swiecie, zakochalismy sie w Nim bez pamieci, itp. :)

Kazdej z Was sie uda (kciuki zacisniete) i wtedy naprawde czlowiek zapomina o wszystkim co przeszedl :)

Gratulacje Mamo! Niech Maluszek zdrowo rośnie! :biggrin2:
 
reklama
Dziewczyny czy endometriozę można sprawdzić tylko przez laparoskopię? Tak się zaczęłam zastanawiać bo u mnie od 4 lat żaden lekarz nawet słówkiem nie pisnął na ten temat. Może ja ją mam tylko nie zdiagnozowaną... Czy to możliwe?
 
Myslalam, ze stanie na 2 weryfikacjach, a tu widac saga sie ciagnie. O ktorej ty jedziesz na badanie, bo ty chyba osttanio jakos po poludniu robilas?
No rano już zrobiłam ale wrzucą do systemu około 14 czy 15. Ja zadzwonię do mojej ginekolog i poproszę o dwa skierowania na betę. Jeszcze chce zrobić we wtorek i piątek.
 
Dziękuję bardzo.
Na prawdę jestescie kochane dziewczyny.

Mąż siedzi obok i nic. Mówi, że co ma być to będzie... Zero przeżywania ze mną. A wiem, że bardzo pragnie żeby się udało ale ta obojętność i zimnosc facetów. Mnie na serio rozwala czasami...

Tak dobrze, że jesteście. Czuję przy tym podejsciu tak bardzo wasze wsparcie. Na prawdę ciężko byłoby bez Was.
[emoji182] Buziaki
Nie przejmuj sie mezem, oni tak maja. Mojemu tez max zalezy, ale on w przeciwienstwie do mnie potrafi sie zdystansowac do tego. Co nie zmienia faktu, ze gdyby go ktos zapytal co to jest beta hcg to by zrobil wielkie oczy, on wie, ze ja jezdze na weryfikacje ale co z czym sie je to niebardzo. Ale on to od poczatku troche taki wylaczony z calej sytuacji, bo w klinice I tak nic nie zrozumie I dla niego to taka jedna wielka szopka, wszyscy chodza I mowia cos w smiesznym jezyku a on robi co mu powiem haha. Najlepsze byla nasza pierwsza wizyta w Ciechocinku, dr od razu po wizycie chcial krew I nasienie, Moj jest przyzwyczajony do brytyjskiego schematu, ze wszystko zajmuje miesiace I nic od razu wiec przez 15 minut musialam go przekonywac, ze to nie zart, ze dzis ma oddac nasienie do badania, a on, ze sie do tego psychicznie nie przygotowal.:-D
 
Dziewczyny czy endometriozę można sprawdzić tylko przez laparoskopię? Tak się zaczęłam zastanawiać bo u mnie od 4 lat żaden lekarz nawet słówkiem nie pisnął na ten temat. Może ja ją mam tylko nie zdiagnozowaną... Czy to możliwe?
Laparoskopia jest chyba jedyna 100% metoda diagnostyki endometriozy. Ja tez bardzo duzo na ten temat czytalam I pytalam bo u mnie czeste bole krzyza, zwalona rezerwa jajnikowa I po pierwszym nieudanym transferze wkrecilam sobie do glowy,z e to moze tez przez endometrioze, choc do dzis nie jestem pewna czy ma wplyw na implantacje czy glownie jakosc komorek.
 
reklama
Do góry