reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Mieciu85, sorry, że podkusiłam :)
Moim zdaniem nie musisz już jej robić - chyba, że nie wytrzymasz do 28 dpt to taki "zastępczy uspokajacz" :)

Ja 04.09 - to bedzie 28 dc mam wizytę w klinice przed krio. I przypuszczam (bo mam nieregularne cykle), że pod koniec wrześnie będzie transfer. O ile znów nie wyskoczy posiew albo inna menda. To będzie trzeci transfer w 2018 roku... w końcu do 3 razy sztuka, nie? A czwarty w ogóle... a naczytałam się od Was, że czwarte są szcześliwe :)
 
Cześć.Dziewczyny ja transfer miałam w środę, zaraz idę na badanie krwi. Oczywiście hormony, czy nie trzeba coś tam dołożyc ale tez beta. Uważacie że już po tak krótkim czasie może coś już być wiadomo?
 
Mi też się robią szybciej.
Ja jak się uderzę lekko lub o coś zaczepię to zaraz mam takie sińce jakby mnie kto kijem okładał. Pani hematolog wtedy powiedziała że mam słabe naczynia i mogę brać leki na wzmocnienie naczyń bo to nie będzie przeszkadzać. Mimo że biorę acard jest lepiej. Zobaczymy jak dojdzie heparyna.
Miłego dnia Kochane❤️❤️❤️❤️❤️ kciuki zaciśnięte za dzisiejsze wizyty✊✊✊✊
 
@filiżanka z porcelany ja też Cię pamiętam :)
Gratulacje, że już jesteś mama dwojeczki.
Rzeczywiście życie mas czasem nie oszczędza. Pewnie bardzo się strachu najadlas. O dzidziusia i o siebie też. Trzymaj się kochana, cieszę się że wszystko się dobrze skończyło
Jeśli chodzi o wczesniaka to wiem dokładnie o czym piszesz u mnie 10tyg...
 
reklama
Powiem Ci, ze nie wiedzialam, ze ma to tak relaksujacy wplyw. Zastanowie sie nad jakimis zajeciami moze, ale w grupie nie wiem czy udaloby mi sie wyciszyc. Transfer wielkimi krokami, super! To musi byc ten szczesliwy! :)
W grupie też jest ok.
Teraz to już prenatal yoga Mieciu :) tak z tą beta szalejesz.
Poznasz jakieś mamuśki przy okazji.

Bardzo się cieszę, że wszystko u Ciebie dobrze się potoczyło. Gratulacje wielkie.
 
Do góry