reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja sama nie wiem Natalia ;) wklejam co mi justin napisala :)

na pęcherzykowej można zobaczyć gdzie w macicy jest on umiejscowiony,czy dobrze się zagnieździł, jaki ma kształt, przy odrobinie szczęścia można zobaczyć czy jest w nim zarodek oraz czy nie ma krwiaka.
Aaaaaa to stresująca wizyta, jak i kolejne, ohhh same stresy nas czekają dziewczęta :) Daj znać jak będziesz po - oczywiście wszystko będzie dobrze :) Mieciu przypomnij mi ilu dniowy zarodek miałaś transferowany?:) Staram się zapamiętać detale u każdej z Was, ale troszkę nas jest, wybaczcie jeśli którąś będę kilka razy pytała o to samo ale tak dobrze sie słucha sukcesów koleżanek - krzepi to serducho w dalszej walce :) P.S Wasz też przed transferem bolał brzuch? Z balonikiem chodzę jest taki wzdęty :( Nie wiem czy to nie jest wina tych leków...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaaaaa to stresująca wizyta, jak i kolejne, ohhh same stresy nas czekają dziewczęta :) Daj znać jak będziesz po - oczywiście wszystko będzie dobrze :) Mieciu przypomnij mi ilu dniowy zarodek miałaś transferowany?:) Staram się zapamiętać detale u każdej z Was, ale troszkę nas jest, wybaczcie jeśli którąś będę kilka razy pytała o to samo ale tak dobrze sie słucha sukcesów koleżanek - krzepi to serducho w dalszej walce :) P.S Wasz też przed transferem bolał brzuch? Z balonikiem chodzę jest taki wzdęty :( Nie wiem czy to nie jest wina tych leków...

Oczywiscie, ze dam, wy mialyscie bete pierwsze ;) u mnie byla 5 dniowa blastka. Wiem ciezko to wszystko zapamietac ;). Tak moj brzuch nadety jak balon od progesteronu to chyba dosyc czeste.
 
Oczywiscie, ze dam, wy mialyscie bete pierwsze ;) u mnie byla 5 dniowa blastka. Wiem ciezko to wszystko zapamietac ;). Tak moj brzuch nadety jak balon od progesteronu to chyba dosyc czeste.
Ja jestem jeszcze przed transferem i Wasze historie z pozytywną betą to mój uspokajacz :) aaaa no to nie jestem sama, te hormony to cieżka sprawa, ale wszystko do przeżycia :) a miałaś estofen podawany razem z progesteronem przed transferem? Czy oddzielnie te dwa hormony były brałaś, najpier e a potem p. ?
 
Ja jestem jeszcze przed transferem i Wasze historie z pozytywną betą to mój uspokajacz :) aaaa no to nie jestem sama, te hormony to cieżka sprawa, ale wszystko do przeżycia :) a miałaś estofen podawany razem z progesteronem przed transferem? Czy oddzielnie te dwa hormony były brałaś, najpier e a potem p. ?

A kiedy Twoj transfer? :) mialam cykl sztuczny i estrofem mialam od 2 dnia cyklu, a progesterom przy 5 dniowym zarodku mialam wlaczony 5 dni przed transferem.
 
reklama
Ja też ale wtedy z krzaków. Cieszę się że już wyszliście na prostą. Geny są przereklamowane i w pewnych sytuacja przrstają mieć znaczenie. Ważne jest dziecko i życie które się rodzi.

dziękuję bardzo

dokładnie tak uważam, a rozterki miałam jedynie przed pierwszym razem, teraz w ogóle mi to nie zaprząta myśli, jedynie cieszę się że podjęłam tą decyzję no i że były dawczynie
 
Do góry