reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć.Dziewczyny ja transfer miałam w środę, zaraz idę na badanie krwi. Oczywiście hormony, czy nie trzeba coś tam dołożyc ale tez beta. Uważacie że już po tak krótkim czasie może coś już być wiadomo?
Powodzenia kochana kciuki mocno zacisniete za piekna bete [emoji110][emoji110][emoji173][emoji173]
 
@Mieciu85, sorry, że podkusiłam :)
Moim zdaniem nie musisz już jej robić - chyba, że nie wytrzymasz do 28 dpt to taki "zastępczy uspokajacz" :)

Ja 04.09 - to bedzie 28 dc mam wizytę w klinice przed krio. I przypuszczam (bo mam nieregularne cykle), że pod koniec wrześnie będzie transfer. O ile znów nie wyskoczy posiew albo inna menda. To będzie trzeci transfer w 2018 roku... w końcu do 3 razy sztuka, nie? A czwarty w ogóle... a naczytałam się od Was, że czwarte są szcześliwe :)
ja po czwartym transferze szczęśliwym jestem :)
 
Kochane,
jestem już w domku po histeroskopii. Wszystko w porządku, czekamy tylko na wynik histopat z pobranego wycinka.To już chyba ostatni brakujący element w naszej diagnostyce.
W przyszłym cyklu powtorzę komórki nk i zobaczymy co tym razem wujek Jarek dla nas zaproponuje.
Potem zostanie wybór klinki i może w październiku wystartujemy z 3 procedurą.

Prześpię się i spróbuje nadrobić wszystkie posty:)
 
reklama
Do góry