reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, troche czasu tu nie zaglądałam bo obiecałam sobie ze po crio odpoczywam od czytania neta, zajmowania głowy myślami czy się udało czy nie, szukania objawów... no i dziś odebrałam wynik!!! 157,2!!!!! Szok!!! Udało się nareszcie!
Super, super. Piękna beta. [emoji7] ile dni po transferze? Miałaś blastkę? [emoji4]
 
reklama
Ja ciągle radość odkładam w sumie :-) do serduszka, do 1 prenatalnych, 2,3 itd :-) już prawie 35tc a ja dalej każdego dnia mam taki moment, że boję się o kruszynkę, czy wystarczająco często się rusza, czy w ogóle się rusza itd. Prawda jest taka, że w każdym momencie może się coś stać. Staram się te myśli odganiać, ale to bardzo trudne.
Oj doskonale cię rozumiem A później całe życie się człowiek martwi. Mi zawsze mama powtarzała że zrozumiem to jak będę miała swoje dziecko;)
 
@adansonia a ja myślę ze ciaza sie trzeba cieszyc od poczatku. Tylko sie moge domyslac jaki to stres i strach chodzic na wizyty i czekac od usg do usg. Ale niestety na nic nie ma sie wpływu. Wiec mysle ze trzeba sie cieszyc kazda minuta i oby te minuty zamienialy sie zawsze w 9 miesiecy.


A ja sobie leze na lezaczku. Glowa sie stara odpoczac to nie. Dzwoni klinika z pytaniem o wynik testu ciazowego. No to humor se poszedl na palme.
@Kurcia było ich pognac... Ty masz teraz się zrelaksować i odpoczywać:*
 
reklama
Potwierdzam, jest znieczulenie z najnizsza dawka adrenaliny, ktore podaja w ciazy [emoji4]
Tak tak ja nie mowie ze nie ma jest i jak faktycznie jest cos na pilne wymagajace leczenia to mozna i wczesniej. Moj stomatolog powiedzial ze nic sie nie dzieje w tym zebie ktory sie odlamal a zlamal sie od migdalow. Powiedzial ze moze mi zrobic go odrazu ale bedzie duzo wiercenia bo jakby juz go odbudowywal to odrazu wymieni plombe ktora jest tuz obok. I moze podac znieczulenie ale odrazu zaznaczyl ze moze byc jakies ryzyko bo podniesie to poziom adrenaliny wiec jego zdaniem mozna z tym zaczekac do bezpiecznego 2 trymestru. Zabezpieczyl mi go i kazal przyjsc pozniej
 
Do góry